Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Specjalista ds. podróży służbowych

PGS Software S.A.

Wrocław

31 dni temu

Asystent / Specjalista ds. podróży służbowych - umowa na zastępstwo
Wrocław
Czego oczekujemy od Ciebie:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2/C1)
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych
  • Dokładności, sumienności i wielozadaniowości
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Umiejętności efektywnego priorytetyzowania zadań
  • Samodzielności
  • Doświadczenia w pracy z dokumentacją
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych
  • Cierpliwości i pogodnego nastawienia
  • Mile widziana znajomość wyszukiwarek lotów i hoteli oraz systemów rezerwacji
Co możemy Ci zaoferować:
  • Dużo kontaktu z językiem angielskim
  • Pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze
  • Super przyjazny zespół backoffice
  • Bogaty pakiet socjalny - m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, miejsce parkingowe
  • Pyszne kanapki, napoje bez ograniczeń oraz integrujące się towarzystwo
  • Zdecydowany brak nudy
Zadania:
  • Organizowanie podróży służbowych - krajowych i zagranicznych (rezerwowanie hoteli, lotów, parkingów, taksówek, pociągów, wynajem samochodów)
  • Obsługa delegacji dla całej firmy, w tym osób z innych lokalizacji
  • Wyszukiwanie najbardziej optymalnych opcji połączeń - w zależności od potrzeb podróżnych
  • Rozliczanie delegacji w oparciu o wewnętrzny system firmy
  • Opisywanie dokumentów i wpisywanie ich do wewnętrznego programu firmy
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów - nadzorowanie przypływu faktur
  • Nawiązywanie współpracy i porozumień z hotelami
  • Nadzorowanie ważności polisy ubezpieczeniowej
  • Wsparcie podróżnych w nagłych wypadkach (np. odwołany lot, problemy z hotelem na miejscu)
  • Przygotowanie zestawień kosztów podsumowujących daną podróż
  • Uaktualnianie wiedzy z przepisów dot. podróży służbowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Suchej 3 moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).”

Opcjonalnie:

„Wyrażam także zgodę  na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę PGS Software S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Poznaj

PGS Software to ponad 650+ specjalistów z najlepszych polskich uczelni. O naszych umiejętnościach i pracowitości najlepiej świadczy 2 650 projektów zrealizowanych dla firm z całego świata. Od 2008 roku byliśmy obecni na Giełdzie Papierów Wartościowych, na rynku NewConnect. A już w 2016 roku przeszliśmy na Główny Rynek GPW.

Niezależnie od rozmiarów i profilu Twojej firmy, zrobimy co w naszej mocy, aby jak najlepiej zrozumieć Twoją firmę i dostarczyć najkorzystniejsze rozwiązanie.

Współpracując z PGS Software, możesz w pełni skupić się na swoim biznesie, podczas gdy my zajmiemy się tym, co umiemy najlepiej: stworzymy Ci profesjonalne oprogramowanie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych