Job GDAŃSK Newest jobs

Znalezione oferty - 574
 • Programista .NET Asseco Data Systems S.A.
  Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Tczew, Wejherowo, Rumia, Starogard Gdański, Chojnice, Malbork, Kwidzyn, Sopot, Lębork, Pruszcz Gdański, Reda, Kościerzyna, Bytów, Ustka, Kartuzy, Człuchów, Puck, Miastko, Sztum, Władysławo, Łeba, Jastarnia, Krynica Morska
  Oferta tygodnia
  1 day
 • PolecamyPolecamy
  KonstruktorSzybkie aplikowanieBANCO Sp. z o.o.
  Gdańsk (okolice), Łęgowo (pow. gdański), Rusocin (pow. gdański; gm. Pruszcz Gdański)
  Oferta tygodnia
  24 hours

Praca w Gdańsku

Gdańsk - stolica Pomorza, niewątpliwy król turystyki i liczący się gracz w strukturach gospodarki morskiej (w mieście znajduje się port dla największych kontenerowców świata). Ponadto rynek pracy w Gdańsku skoncentrowany jest wokół nowoczesnych branż jak: Information Technology (IT), Business Process Outsourcing (BPO) oraz Shared Service Center (SSC). Wysokość wynagrodzeń w tych obszarach jest najwyższa w Polsce. Potencjał rozwojowy i inwestycyjny miasta jest ogromny.

Oferty pracy w Gdańsku są liczne, ponieważ ilość podmiotów gospodarczych w mieście liczona jest w dziesiątkach tysięcy. W tej strukturze większą część zajmują prywatne firmy małego, średniego i dużego sektora. Nieco mniejszy, ale równie silny wkład w gospodarkę i ekonomię pomorskiej stolicy ma kapitał zagraniczny. Nowoczesne centra biurowe rozwijają się stale i powiększają zespoły o kolejnych specjalistów i managerów. Studenci stawiają tu swoje pierwsze kroki zawodowe.

Nie wolno zapominać o tym, że Gdańsk jako miasto z jednym z najcenniejszych zespołów zabytkowych w Polsce generuje rocznie ogromny ruch turystyczny. Dostęp do Morza Bałtyckiego jest dodatkową atrakcją, zwłaszcza w okresie letnim. Mocno rozbudowana baza noclegowa i gastronomiczna wnoszą znaczący wkład w lokalną strukturę rynkową. Pracę w Gdańsku w turystyce można znaleźć praktycznie cały rok, gdyż zainteresowanie miejscem maleje tylko nieznacznie w okresach zimowych. Bogata oferta atrakcji turystycznych daje pracę wielu okolicznym artystom i organizatorom imprez różnego rodzaju.

O zatrudnienie nie muszą się martwić pracownicy obiektu rafineryjnego, czy stoczniowego, który także podnosi prestiż inwestycyjny Gdańska na arenie europejskiej.

Zdolny, wykształcony i gotowy na rozwój zasób kandydatów do pracy przekłada się na rozwój nowych miejsc pracy. Spore zapotrzebowanie widać także w branżach typowo fachowych. Dlatego zatrudnienie w Gdańsku z pewnością znajdzie kucharz, czy mechanik.