Executive Assistant

Devire

Warszawa

341 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL37172

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Executive Assistant

Naszym Klientem jest rozpoznawalna grupa kapitałowa i jedna z największych firm deweloperskich w Europie. Główne projekty firmy skupiają się wokół rynku nieruchomości komercyjnych. Należą do nich nowoczesne centra handlowe oraz biurowce położone w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, w najlepiej prosperujących miastach, a nieustanny wzrost rynku nieruchomości komercyjnych stymuluje dalszy rozwój Firmy.

Osoba zatrudniona na stanowisku Executive Assistant odpowiedzialna będzie za zapewnienie bieżącego wsparcia biznesowego dla Dyrektora Zarządzającego; zarządzanie jego kalendarzem, przygotowywanie niezbędnych raportów i prezentacji, planowanie i organizacja podróży służbowych, dbanie o prawidłowy obieg informacji, tłumaczenie dokumentów, rozliczanie wydatków i rozliczeń służbowych. Dodatkowo osoba ta będzie odpowiadać za wsparcie działu HR.

Umowa na zastępstwo- 1,5 roku

Nasz Klient Zapewnia:

 • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, u lidera wśród Deweloperów
 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych
 • możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji
 • nowoczesne miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy
 • niezbędne narzędzia pracy

 

Kandydatów zwracamy uwagę na: 

 • wykształcenie wyższe- preferowana filologia angielska
 • doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte w międzynarodowej organizacji
 • znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym
 • zaawansowaną znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point)
 • bardzo dobrą organizację pracy
 • doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Asystentka Zarządu 
Asystentka zarządu to osoba, która otrzymuje poważniejsze zadania niż sekretarka, jest to samodzielne stanowisko. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za wspomaganie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz sprawne funkcjonowanie biura Zarządu. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, prowadzenie kalendarza spotkań zarządu, ...
Praca Asystentka Zarządu