Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Główny Specjalista / Główna Specjalistka ds. merytorycznych

MUZEUM WARSZAWY
Warszawa
starszy specjalista (senior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
834 dni temu

Muzeum Warszawy ogłasza nabór na stanowisko:

Dział Badań nad Historią Warszawy i Zbiorami

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: GSM_3BZ/2021

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie organizacyjno-merytoryczne do otwarcia Izby Pamięci przy Cmentarzu Powstańców Warszawy, przyszłego oddziału Muzeum Warszawy;
    • nadzór nad całokształtem spraw związanych z realizacją programu badawczego, edukacyjnego i wystawienniczego związanego z losami mieszkańców Warszawy w czasie powstania warszawskiego, a także dziejami upamiętnienie ofiar powstania poprzez m.in.:
    • kształtowanie programu działalności Izby Pamięci;
    • wyznaczanie kierunków rozwoju;
    • nadzór nad badaniami naukowymi oraz ich prowadzenie;
    • inicjowanie i opracowywanie wydawnictw naukowych i popularnonaukowych;
    • nadzór nad realizacją zadań edukacyjnych w Izbie Pamięci;
    • udzielanie konsultacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne;
    • opiekę merytoryczną nad wystawą stałą oraz inicjowanie i udział w realizacji programów jej towarzyszących;
    • gromadzenie relacji świadków historii;
    • współpracę ze środowiskami lokalnymi i podmiotami realizującymi zadania o charakterze tematycznie podobnym do zadań Izby Pamięci;
    • propagowanie wiedzy o oddziale i jego programie
  • monitorowanie stanu technicznego obiektu i współpraca z obszarem administracyjno–technicznym w sprawach związanych z jego funkcjonowaniem technicznym oraz bezpieczeństwem.
Nasze wymagania niezbędne:
  • wykształcenie wyższe humanistyczne;
  • min. 3 lata stażu pracy;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym;
  • obsługa komputera: Windows, pakiet MS Office, Internet;
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
Mile widziane:
  • znajomość innego języka obcego w stopniu komunikatywnym;
  • planowanie i organizacja pracy, zarządzanie zespołem, umiejętności negocjacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • sumienność, odpowiedzialność, decyzyjność, umiejętność pracy w zespole.
Co oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę;
  • przyjazne środowisko;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”