Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Główny Specjalista w Biurze Spółki

TBS Warszawa Południe Sp. z o.o.

Warszawa

87 dni temu

Ogłoszenie numer: 2574621, z dnia 2019-07-23

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa i organizowanie pracy biura spółki;

  • nadzór nad dokumentami firmy, opracowywanie treści pism i projektów uchwał;

  • zarządzanie obiegiem dokumentów;

  • organizacja posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej i innych spotkań kadry menedżerskiej;

  • uczestnictwo w spotkaniach Zarządu oraz Rady Nadzorczej;

  • przygotowywanie dokumentów dla Zgromadzenia Wspólników;

  • przygotowywanie sprawozdań/raportów/pism urzędowych na potrzeby Zarządu i Rady Nadzorczej;

  • realizacja obowiązków z zakresu ochrony danych osobowych;

  • współpraca z jednostką finansującą,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane prawnicze/ekonomiczne;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy zespołowej i bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • wynagrodzenie od 4.000 zł do 8.000 zł brutto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia;
  • możliwość atrakcyjnych szkoleń i doskonalenia umiejętności;
  • opiekę medyczną oraz karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych