Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Urząd Transportu Kolejowego w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1043 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 79956

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa.

Budynek Urzędu Transportu Kolejowego w Warszawie oraz jego wyposażenie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Narzędzia i materiały pracy: komputer, telefon, drukarka, skaner. Inne informacje: budynek jest klimatyzowany.

Zagrożenie korupcją.

Zakres zadań

  • Przygotowuje i realizuje postępowania o udzielenie zamówień publicznych.
  • Przygotowuje umowy cywilnoprawne zawierane w ramach prowadzonych postępowań o udzielenie zamówień publicznych.
  • Weryfikuje i opiniuje wnioski o udzielenie zamówień publicznych w celu zapewnienia ich zgodności z przepisami prawa zamówień publicznych, wewnętrznymi przepisami i planem zamówień publicznych.
  • Przygotowuje projekty zarządzeń wewnętrznych w obszarze związanym z udzielaniem zamówień publicznych i organizacją procesu wydatkowania środków publicznych.
  • Uczestniczy w procesie planowania wydatków, sporządzania planu zamówień publicznych i planu postępowań.
  • Sporządza sprawozdanie z udzielonych zamówień publicznych.
  • Uczestniczy w realizacji zamówień centralnych i wspólnych obsługiwanych przez Centralnego Zamawiającego.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zamówień publicznych
  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • Znajomość kodeksu cywilnego
  • Umiejętność obsługi komputera w tym programów pakietu MS Office
  • Umiejętność analizy i przetwarzania informacji
  • Komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie z zakresu zamówień publicznych
  • Znajomość ustawy o dostępie do informacji publicznej
  • Znajomość kodeksu spółek handlowych
  • Znajomość ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji
  • Znajomość rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)