Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Główny specjalista
Ministerstwo Zdrowia w Warszawie
Warszawa
12 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 88260

Warunki pracy

  • Departament Analiz i Strategii  mieści się Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 11;  budynek jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich; w budynku jest winda i toalety przystosowane dla osób z niepełnosprawnością; przed budynkiem są podjazdy dla wózków inwalidzkich;

  • praca biurowa wykonywana w pozycji siedzącej przy komputerze, co najmniej 4 godziny dziennie.

Zakres zadań

  • Rozdziela zadania, nadzoruje i koordynuje pracę zespołu analityków (specjalistów ds. analiz dużych zbiorów danych), przyporządkowanych do odpowiednich grup roboczych, w celu opracowania map potrzeb zdrowotnych wynikających z ustawy oraz wytycznych Komisji Europejskiej
  • Koordynuje pracę wybranych eksperckich grup roboczych opracowujących wkład merytoryczny na potrzeby opracowania map potrzeb zdrowotnych.
  • Tworzy modele deskryptywne oraz wykonuje analizy w zakresie systemu opieki zdrowotnej, w celu opracowania map potrzeb zdrowotnych.
  • Tworzy narzędzia analityczne oraz narzędzia do automatycznego generowania raportów (programowanie w R), w celu usprawnienia procesu powstawania map.
  • Tworzy zestawienia, wizualizacje danych i wnioskowania w zakresie wybranych grup chorób na potrzeby poszczególnych elementów map potrzeb zdrowotnych, w tym przygotowuje wskaźniki opisujące jakość leczenia oraz bezpieczeństwo pacjenta.
  • Koordynuje tworzenie dokumentów podsumowujących pracę grupy roboczej oraz wyniki prac analitycznych, w tym koordynuje uwzględnianie uwag zgłoszonych przez eksperckie grupy robocze, w celu weryfikacji danych publikowanych w mapach

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy analitycznej w systemie ochrony zdrowa,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • znajomość map potrzeb zdrowotnych,
  • znajomość teorii ekonomii z zakresu ochrony zdrowia,
  • umiejętność pracy z dużymi bazami danych i hurtowniami danych
  • bardzo dobra znajomość programów do analizy statystycznej i modelowania (np. Python / R),
  • bardzo dobra znajomość statystyki i ekonometrii,
  • umiejętności analityczne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • umiejętność samodzielnej pracy koncepcyjnej,
  • umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość SQL,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • znajomość pakietów data. table, ggplot2, środowiska R.