Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Urząd Transportu Kolejowego w Warszawie
Warszawa
specjalista (mid)
praca stacjonarna
32 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 135570

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa.

Budynek Urzędu Transportu Kolejowego w Warszawie oraz jego wyposażenie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Narzędzia i materiały pracy: komputer, telefon, drukarka, skaner.

Inne informacje: budynek klimatyzowany.

Zakres zadań

  • Zarządza sieciami komputerowymi w Urzędzie.
  • Zarządza zadaniami związanymi z bezpieczeństwem sieci komputerowych.
  • Koordynuje działania z osobami zarządzającymi systemami i aplikacjami w Urzędzie w celu zachowania jednolitych standardów w Urzędzie.
  • Uczestniczy przy audytach i w tworzeniu procedur obejmujących sieci komputerowe.
  • Uczestniczy w realizacjach dotyczących sieci fizycznych w Urzędzie w celu optymalizacji rozwiązań IT.
  • Uzgadnia dokumenty i standardy opisujące sieć Urzędu w celu zapewnienia ich jednolitości.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej w zakresie praw i obowiązków członka korpusu służby cywilnej
  • Umiejętność administrowania siecią komputerową
  • Znajomość zasad działania stosu IP
  • Znajomość zasad działania technologii zależnych od sieci
  • Znajomość zasad działania usług internetowych i wewnętrznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku polskim i angielskim
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Komunikatywność
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość urządzeń i technologii sieciowych (np. Juniper, PaloAlto),
  • Znajomość urządzeń zaawansowanych klasy UTM/NGFW
  • Doświadczenie w zakresie projektowania zasad ruchu w sieci obejmującej co najmniej segment serwerów i segment stacji roboczych