Koordynator / Koordynatorka biura Fundacji

FUNDACJA BULLERBYN NA RZECZ WSPÓLNOTY DZIECI I DOROSŁYCH

Warszawa

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2524174, z dnia 2020-03-24

Zatrudnienie poprzez Urząd Pracy w Pruszkowie.

Do zespołu Fundacji Bullerbyn poszukujemy energicznej, kreatywnej i sumiennej osoby, która wesprze nas w codziennych działaniach.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły spożywczo-biurowe,
  • Serwisowanie zepsutych urządzeń biurowych,
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji, dokumentów i informacji,
  • Nadzór nad organizacją, przechowywaniem i archiwizacją dokumentacji,
  • Dbanie o estetykę i funkcjonalność lokalu, nadzorowanie osoby sprzątającej,
  • Prowadzenie kalendarza Poradni Psychologiczno-pedagogicznej Bullerbyn, umawianie spotkań,
  • Prowadzenie kalendarza udostępniania przestrzeni lokalu,
  • Prowadzenie mini księgarni Fundacji (zamawianie książek, sprzedaż, promocja),
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
  • Bieżąca obsługa kasy gotówkowej

Miejsce pracy: Al. Wyzwolenia 7 (okolice Placu Na rozdrożu i Placu Zbawiciela)
Godziny pracy: 9.00 17.00

Wymagania

Kandydat musi być zarejestrowany (lub mieć możliwość zarejestrowania) w Urzędzie Pracy w Pruszkowie.

Od idealnego kandydata / kandydatki oczekujemy:

  • Pasji i przekonania do misji i działań Fundacji
  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w pracy biurowej
  • Umiejętności obsługi programów MS Office
  • Prawa jazdy kat. B
  • Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętności pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji
  • Doskonałej organizacji pracy własnej, konsekwencji w działaniu i inicjatywy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznym środowisku, wśród zaangażowanych, pełnych pasji i dobrej energii ludzi

Masz pytanie - zadzwoń: Joanna Górecka, 512 759 502

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres:

joanna.gorecka@bullerbyn.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Sekretarka
Zakres obowiązków sekretarki w biurze związany jest ściśle z codziennym funkcjonowaniem firmy. Osoba na tym, stanowisku wspiera przełożonych w ich zadaniach i dba o to, by biuro działało sprawnie. Często też jest pierwszą osobą kontaktową dla klientów przedsiębiorstwa.ZAKRES OBOWIĄZKÓW SEKRETARKIZgodnie z Klasyfikacją zawodów i specjalności Departamentu ...
Praca Sekretarka