Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Manager

Techno Projekt GmbH

Wrocław

3 dni temu

Firma montażowa działająca aktywnie na rynku zagranicznym poszukuje:

Manager
Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w rozmowach handlowych i negocjacjach
  • dbanie o relacje z klientem
  • dobra organizacja pracy
  • szybkość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych zleceń
  • opieka nad pracownikami
  • prowadzenie dokumentacji
  • podtrzymywanie dobrych stosunków z kontrahentami

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym środowisku, elastyczność i samodzielność w działaniu, atrakcyjne wynagrodzenie, wsparcie całego zespołu (szkolenia wewnętrzne) oraz potrzebne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Aplikując na ogłoszenie nie zapomnij zawrzeć w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Techno Projekt GmbH co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”.

Informacja dla kandydatów:

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Techno Projekt GmbH z siedzibą w Monachium, Schönstraße 35. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

Poznaj stanowisko: Account Manager

Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...
Account Manager Praca Account Manager

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Techno Projekt GmbH.