Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Młodszy asystent / asystent / starszy asystent w Oddziale Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1143 dni temu

ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DPK.210.2.2021

WARUNKI PRACY:

  • 1 etat
  • Umowa o pracę, pełen etat
  • praca biurowa
  • praca w siedzibie WSSE w Warszawie ul. Nowogrodzka 82, oraz kontrole obiektów na terenie województwa mazowieckiego
  • praca na III piętrze
  • praca przy monitorze powyżej 4 godzin
  • brak oznaczeń dla osób niewidomych
  • pomieszczenie higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami na I p.
  • brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchym
  • zainstalowana winda, drzwi odpowiedniej szerokości, budynek nie posiada podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami

ZAKRES ZADAŃ:

  • Opiniowanie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.
  • Opiniowanie przedsięwzięć w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko oraz oceny oddziaływania na środowisko.
  • Wydawanie zgód na odstępstwa od warunków technicznych.
  • Uczestniczenie w dopuszczeniu do użytkowania obiektów budowlanych.
  • Sporządzanie analiz oraz rocznych sprawozdań zbiorczych z całego województwa z zakresu zapobiegawczego nadzoru sanitarnego.
  • Rozpatrywanie skarg, wniosków i interwencji.
  • Udział w kontrolach kompleksowych w PSSE w zakresie zadań zapobiegawczego nadzoru sanitarnego oraz przygotowywanie dokumentacji z tym związanej.
  • Współudział w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń, konsultacji oraz instruktażu dla pracowników PIS w woj. mazowieckim w zagadnieniach objętych zadaniami Oddziału.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

Na stanowisko

  • młodszego asystenta: wykształcenie wyższe, wymagany staż pracy 1 rok;
  • asystenta: wykształcenie wyższe II stopnia, specjalizacja w dziedzinach medycyny mających zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub dodatkowe kwalifikacje mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, wymagany staż pracy 3 lata;
  • starszy asystent wykształcenie wyższe II stopnia, specjalizacja w dziedzinach medycyny mających zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub dodatkowe kwalifikacje mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, wymagany staż pracy 5 lat;

W związku ze specyfiką zadań Oddziału Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego dla celów realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej wymagane wykształcenie w zakresie: ochrony środowiska, gospodarki przestrzennej, inżynierii środowiska lub budownictwa.

WYMAGANIA DODATKOWE

  • Wiedza z zakresu: planowania przestrzennego, prawa budowlanego, ocen oddziaływania
  • na środowisko, kodeksu postępowania administracyjnego, zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej;
  • Znajomość ogólnych zasad pracy w systemie jakości.
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Obsługi komputera (pakiet MS Office)

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV oraz list motywacyjny.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.