Młodszy Prawnik
Cyfrowy Polsat S.A.
Warszawa
młodszy specjalista (junior)
rekrutacja online
12 godz. temu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KW/MP/MSo/47/1020
Opis stanowiska:
  • Opiniowanie lub sporządzanie projektów dokumentów (umowy, regulaminy, akty wewnętrzne)
  • Sporządzanie informacji prawnych
  • Sporządzanie projektów dokumentów, projektów pism procesowych oraz pism w postępowaniach przed organami administracji
  • Opiniowanie lub sporządzanie projektów pełnomocnictw, projektów uchwał organów Spółki
  • Zastępstwo procesowe przed sądami i organami administracji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, prawnicze, w trakcie aplikacji radcowskiej
  • Minimum 2 lata doświadczenia w kancelarii prawnej lub jako prawnik in-house
  • Nastawienie na rozwój umiejętności
  • Nastawienie na współpracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji

za pomocą przycisku:

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Poznaj Polkomtel Sp. z o.o.

Cyfrowy Polsat S. A., którego częścią jest Polkomtel Sp. z o.o. i Netia S.A. to największa grupa medialno-telekomunikacyjna w Polsce. Współpraca w ramach grupy medialno-telekomunikacyjnej daje nam możliwości przedstawienia unikalnej oferty, a przed pracownikami stawia wyzwania związane z łączeniem potencjału różnorodnych linii biznesowych.

Proces rekrutacji

Krok Analiza aplikacji
Krok Rozmowa kwalifikacyjna
Krok Zakończenie procesu