Młodszy Specjalista ds. Konfiguracji Umów

LUX MED Sp. z o.o.

Warszawa

2 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Konfiguracja umów w systemie IT zawieranych z Klientem indywidualnym i instytucjonalnym;
  • Konfiguracja wycen produktów, zasad ich fakturowania oraz waloryzacji;
  • Bieżąca weryfikacja zmian konfiguracji wpływających na system rozliczeniowy;
  • Monitorowanie kompletności i terminowości otwierania i zamykania okresów księgowych;
  • Konfiguracja kont dostępu w Portalu Klienta;
  • Udział w testach aplikacji;
  • Szkolenie pracowników z aplikacji rozliczeniowej.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie – min. średnie;
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office w szczególności Excel;
  • Umiejętność pracy na bazach danych;
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność szybkiej nauki i samodzielnego poszukiwania rozwiązań
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu;
  • Pracę w komfortowych warunkach w nowo zaaranżowanej przestrzeni biurowej na warszawskim Mokotowie;
  • Szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych;
  • Po okresie próbnym dofinansowanie do nauki języka angielskiego;
  • Możliwość udziału w konkursach i projektach prozdrowotnych;;
  • Miłą i przyjazną atmosferę;
  • Owocowe piątki.

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych