Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Młodszy specjalista ds. organizacji szkoleń

ADN Akademia Sp. z o.o. Sp. k.
Warszawa
specjalista junior / mid / asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
536 dni temu

ADN Akademia (dawniej MDDP Akademia Biznesu).

Jesteśmy jedną z największych firm szkoleniowych w Polsce. Nasz zespół tworzą doświadczeni menedżerowie najbardziej uznanych firm szkoleniowych i doradczych  działających na polskim oraz międzynarodowym rynku.

Od prawie 15 lat dostarczamy praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie podatków, rachunkowości, finansów, prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów zarządzania strategicznego czy rozwoju wszelkich kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych.

Inspirujemy do zmian i jesteśmy postrzegani, jako dogodny partner przedsiębiorstw w podnoszeniu ich konkurencyjności i efektywności. Podstawą wszystkich naszych projektów jest profesjonalne badanie potrzeb przedsiębiorstwa i przyszłych uczestników oraz nacisk na praktyczną przydatność prezentowanych rozwiązań. Dzięki temu nasze warsztaty są postrzegane, jako użyteczne i cenne źródło wiedzy. Dają temu wyraz dotychczasowi Klienci, którzy chętnie powracają na nasze zajęcia bez względu na formułę: szkoleń zamkniętych, otwartych, konferencji czy warsztatów.

Miejsce pracy: Warszawa

 Odpowiedzialność i zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej na przyjętych wzorach dokumentów
  • Kompletowanie materiałów szkoleniowych dla uczestników, np. materiały dydaktyczne, listy obecności, sprawozdania, itp.,
  • Przygotowywanie paczek do wysyłki do uczestników szkolenia wg miejsca realizacji szkolenia, zawierających m.in. materiały dydaktyczne, gadżety szkoleniowe, inną dokumentację szkoleniową
  • Zarządzanie procesem wysyłki i odbioru dokumentacji szkoleniowej i rozliczeniowej.

Oczekiwania:

  • min. wykształcenie średnie
  • znajomość MS Word
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:

  • możliwość udziału w ciekawych ogólnopolskich projektach społecznych realizowanych na rzecz administracji publicznej
  • możliwość rozwoju i awansu
  • biuro w centrum Warszawy.

Poznaj

ADN Akademia

Od ponad 16 lat dostarczamy praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie podatków, rachunkowości, finansów, prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów zarządzania strategicznego czy rozwoju wszelkich kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych.