Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Dealz Poland Sp. z o.o.

Poznań

14 dni temu

NOWA SIEĆ SKLEPÓW W POLSCE –

WIELKA SZANSA DLA CIEBIE

Kim jesteśmy?

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.
Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.
Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO

Miejsce pracy: Poznań
Twoje zadania na tym stanowisku to:
  • Rekrutacja pracowników sklepowych do nowo otwieranych sklepów zgodnie ze standardami
  • Analizowanie skuteczności i terminowości prowadzonych rekrutacji
  • Raportowanie w zakresie prowadzonych rekrutacji
  • Optymalizowanie procesów rekrutacyjnych pod kątem efektywności ilościowej
    i jakościowej
Czego oczekujemy od Ciebie:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Dyscypliny i dobrej organizacji pracy
  • Zaangażowania i umiejętności współpracy
  • Znajomości programu Excel
  • Gotowości do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski (prawo jazdy kat. B)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
Za co polubisz swoją pracę:
  • Gwarantujemy umowę o pracę
  • Korzystne wynagrodzenie na czas
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym zespole

Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony model sklepu podbije serca polskich klientów, a Ty możesz stać się częścią naszego wspólnego sukcesu!

Poznaj

Dealz to międzynarodowa część grupy Poundland posiadającej łącznie 900 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Hiszpanii zatrudniająca ponad 18 000 pracowników! W związku z rozwojem sieci w Europie Środkowo-Wschodniej otwieramy sklepy w Polsce. Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!