Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Młodszy specjalista / Specjalista w Wydziale Płatności

Centrum Projektów Polska Cyfrowa
Warszawa
praca stacjonarna
2278 dni temu
OFERTA PRACY

Centrum Projektów Polska Cyfrowa poszukuje pracownika na stanowisko

Młodszy specjalista / Specjalista

w Wydziale Płatności

w Departamencie: Finansowym

Wymiar etatu: 1 etat

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa ul. Spokojna 13 A

Główne obowiązki:
  • przygotowywanie poleceń/zleceń płatności w systemie bankowości elektronicznej NBE-NBP, BGK-Zlecenia;
  • monitorowanie prawidłowości i terminowości dokonywanych rozliczeń finansowych z tytułu dostaw i usług, a zwłaszcza ich zgodności ze składanymi wnioskami o zamówienia publiczne i zawartymi umowami oraz ewidencją księgową;
  • bieżące monitorowanie wpływów na rachunki bankowe w zakresie dochodów, zwrotów dotacji i wpłat wadiów;
  • dokonywanie terminowych przekazań dochodów budżetu państwa na rachunek Ministerstwa Finansów;
  • koordynowanie wykonywania dyspozycji środkami pieniężnymi, opracowywanie harmonogramu płatności, miesięcznych, dekadowych i dziennych zapotrzebowań na środki budżetowe, współpraca w tym zakresie z komórkami organizacyjnymi CPPC, Ministerstwem Finansów i Narodowym Bankiem Polskim oraz obsługa Informatycznego Systemu Obsługi Budżetu Państwa TREZOR;
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.
Wymagane niezbędne kwalifikacje:
  • Młodszy specjalista
    • wykształcenie – wyższe lub w trakcie studiów;
    • staż pracy/doświadczenie zawodowe: co najmniej 12 miesięcy.
  • Specjalista
    • wykształcenie – wyższe;
    • staż pracy/doświadczenie zawodowe: co najmniej 12 miesięcy, w tym minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w zakresie głównych obowiązków.
Wymagane umiejętności:
  • ukończone szkoły i preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość, administracja;
  • praktyczna umiejętność obsługi programu Excel;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i pracy w zespole;
  • komunikatywność;
  • systematyczność, dokładność, terminowość, rzetelność, skrupulatność.
Wymagania pożądane:
  • znajomość ustaw: o finansach publicznych, o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych oraz aktów wykonawczych;
  • znajomość rozporządzeń Ministra Finansów: w sprawie szczegółowego sposobu wykonania budżetu państwa, w sprawie rodzajów i trybu dokonywania operacji na rachunkach bankowych prowadzonych dla obsługi budżetu państwa w zakresie krajowych środków finansowych, w sprawie płatności w ramach programów finansowanych z udziałem środków europejskich.
Oferujemy:
  • miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole;
  • umowę o pracę;
  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu;
  • szeroki zakres szkoleń;
  • możliwość dofinansowania studiów podyplomowych;
  • możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (pakiet rekreacyjno-sportowy);
  • udział w konferencjach branżowych;
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w pracy przy unikalnych projektach finansowanych ze środków unijnych, realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa;
  • elastyczny czas pracy;
  • nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji.

Administratorem Danych Osobowych jest Centrum Projektów Polska Cyfrowa z siedzibą w Warszawie (kontakt: ul. Spokojna 13a, 01-044 Warszawa, tel. 0-22 315 23 40).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; dalej zwane: RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska przez okres 6 miesięcy.