Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
Warszawa
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
616 dni temu

Ogłoszenie numer: 7365429, z dnia 2022-08-18

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawia jest uczelnia niepubliczną o bardzo szybkiej dynamice rozwoju.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa bezpośrednia/ telefoniczna i mailowa studentów w zakresie przebiegu studiów
  • odpowiedzialność za bieżącą obsługę dokumentacji oraz danych zawartych w informatycznym systemie obsługi studiów
  • archiwizacja dokumentacji przebiegu studiów
  • prowadzenie niezbędnej sprawozdawczości
  • przygotowanie dokumentacji studenckich praktyk zawodowych dla poszczególnych kierunków
  • monitoring przebiegu i rozliczanie studenckich praktyk zawodowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – mile widziane ukończone studia na kierunku: administracja, dziennikarstwo, komunikacja społeczna, filologia polska
  • znajomość pakietu Microsoft Office na poziomie średniozaawansowanym umiejętność tworzenia raportów, zestawień, prezentacji
  • łatwość tworzenia i redagowania tekstów w tym pism urzędowych
  • umiejętność czytania aktów prawnych i ich stosowania w codziennej pracy
  • doświadczenie w pracy administracyjnej, co najmniej 3 lata
  • doświadczenie w pracy na uczelni będzie istotnym atutem
  • posiadanie zdolności analitycznych i organizacyjnych
  • umiejętność szybkiego przechodzenia między zadaniami
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w 2 weekendy w miesiącu
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia –umowa o pracę
  • premię świąteczną
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • szkolenia
  • przyjazną atmosferę w pracy