Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik administracyjny

Uniwersytet Warszawski
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
450 dni temu

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego
zatrudni pracownika na stanowisko w grupie pracownik administracyjny

Nr ref.: REKRUTACJA – pracownik administracyjno- biurowy

Opis stanowiska:
  • bieżąca obsługa administracyjna sekretariatu;
  • prowadzenie terminarzy;
  • organizacja i obsługa spotkań;
  • obsługa interesantów;
  • prowadzenie dokumentacji;
  • obsługa korespondencji;
  • przygotowywanie postępowań i realizacja umów;
  • współpraca z jednostkami wewnętrznymi uczelni oraz z podmiotami zewnętrznymi
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • doświadczenie zawodowe: minimum 3 lat stażu pracy;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • zaangażowanie i inicjatywa własna w działaniu;
  • odpowiedzialność oraz dokładność;
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, pożyczki oraz zapomogi z ZFŚS itp.);
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego lub ubezpieczenia
  • zdrowotnego na preferencyjnych warunkach;
  • możliwość wykupienia karty sportowej Fit Profit;
  • możliwość korzystania z zajęć na basenie lub ściance wspinaczkowej w Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Banacha 2a;
  • "bon edukacyjny" dla dzieci pracowników;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • pracę w miłej atmosferze

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

treść informacji