Pracownik Biurowy

PZ Stettin TeamWork

Szczecin

26 dni temu

Centrum płyt tarasowych, kostki brukowej i kamienia poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Do naszego teamu poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy biurowej.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa programów magazynowych
  • Szukanie noclegów dla pracowników delegowanych
  • Prace biurowo - administracyjne
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się
  • Komunikatywność i dokładność
  • Dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48/91 852 9990, +48/539 940 191

W przesyłanych aplikacjach prosimy o załączenie następującej klauzuli: ,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.Ustawz2018,poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)20ł6/6Z9z dnia 27 kwietnia2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/4d/WE(RODO)’.

Poznaj