Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Referent / Specjalista w Wydziale Administracyjnym

Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Warszawa, ul. Wołoska 5
specjalista junior / mid
praca stacjonarna
438 dni temu

Ogłoszenie numer: 7957203, z dnia 2023-02-13

poszukuje kandydata (k/m) do pracy na stanowisku

referent/specjalista w Wydziale Administracyjnym

Data ukazania się ogłoszenia: 3 lutego 2023 roku.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych jest niższy niż 2%.

Wymiar etatu: 1 etat, umowa o pracę.

Liczba stanowisk pracy: 1 stanowisko.

Miejsce wykonywania pracy: Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą, Warszawa, ul. Wołoska 5.

Data rozpoczęcia pracy: jak najszybciej

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wołoska 5

Nr Ref.: Rekrutacja referent/specjalista WA

Opis stanowiska

Warunki pracy:

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
    • praca administracyjno-biurowa wykonywana w pozycji siedzącej,
    • praca w kabinie samochodu osobowego,
    • praca w ruchu.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
    • stanowisko pracy zorganizowane w pomieszczeniu biurowym, obsługa urządzeń biurowych, w tym komputera z monitorem ekranowym,
    • zagrożenia związane z: długim pozostawaniem w pozycji siedzącej, drganiami, zmiennymi warunkami klimatycznymi w kabinie i na zewnątrz pojazdu, ruchem drogowym oraz uciążliwościami wywołanymi hałasem ulicznym, jazdą w „korkach” miejskich i  narażeniem na spaliny samochodowe,
    • bariery architektoniczne: brak

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Prowadzenie zgodnie z procedurami wewnętrznymi Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą postępowań mających na celu wyłonienie wykonawców usług i dostaw w  szczególności z zakresu mediów i zaopatrzenia.
  • Prowadzenie spraw związanych w zaopatrywaniem Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą w tym także szkół polskich i szkół im. KEN w druki szkolne i akcydensowe, a w szczególności:
    • kompletowanie zamówień,
    • zamawianie druków szkolnych i akcydensowych,
    • przygotowywanie przesyłek do szkół zgodnie z przesłanymi przez nie zamówieniami,
    • prowadzenie ewidencji przekazanych druków szkolnych i akcydensowych.
  • Prowadzenie bieżących spraw gospodarczo – zaopatrzeniowych Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą, a w szczególności zaopatrywanie w środki czystości, materiały biurowe, tonery i materiały eksploatacyjne, artykuły gospodarcze, drobne wyposażenie, wyrabianie i  ewidencjonowanie pieczątek, wizytówek.
  • Dokonywanie bieżących zakupów z zachowaniem procedur obowiązujących w Ośrodku Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.
  • Przygotowanie stanowisk pracy.
  • Udział w organizacji i nadzorze nad sprawnym przebiegiem wydarzeń i konferencji realizowanych przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.
  • Przygotowanie do wysyłki korespondencji i paczek wydziału.
  • Zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii i usterek w budynku Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za  Granicą oraz nadzór nad ich usuwaniem.
  • Nadzór nad realizacją umów związanych z administracyjnym funkcjonowaniem Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.
  • Przewożenie samochodem osobowym osób, dokumentów i przedmiotów, a w szczególności:
    • załadunek i wyładunek przewożonych przedmiotów jak np. podręczników, pomocy dydaktycznych, materiałów szkoleniowych, itp.,
    • kierowanie przydzielonym pojazdem osobowym zgodnie z prawem ruchu drogowego, przepisami bhp i ppoż,
    • prawidłowe zabezpieczenie pojazdów podczas postoju i garażowania,
    • ewidencjonowanie przejazdów samochodów służbowych na kartach drogowych w zakresie przebiegu pojazdu i ilości tankowanego paliwa.
  • Dbałość o stan techniczny samochodów, a w szczególności: naprawy, przeglądy, tankowanie, zmiana opon, dbałość o czystość pojazdu.
  • Gromadzenie, porządkowanie i przechowywanie dokumentacji związanej z zakresem wykonywanych obowiązków.
  • Archiwizacja dokumentów w ramach prowadzonych spraw.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • staż pracy minimum 2 lata dla osób posiadających wykształcenie wyższe oraz minimum 5 lat dla osób posiadających wykształcenie średnie,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność sprawnego i płynnego prowadzenia samochodu po terenie dużego miasta,
  • biegła znajomość pakietu Ms Office.

Wymagania dodatkowe:

  • samodzielność,
  • znajomość poprawnej polszczyzny,
  • doświadczenie w pracy administracyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • podzielność uwagi,
  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość w wykonywaniu zadań.

Dokumenty wymagane przy składaniu aplikacji:

  • curriculum vitae zawierające informacje o wykształceniu, stażu pracy oraz dane kontaktowe;
  • list motywacyjny;
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dokumenty należy składać do dnia 17 lutego 2023 roku włącznie (do godziny 16:00),osobiście lub pocztą (liczy się data wpływu) na adres:

02-675 Warszawa, ul. Wołoska 5

z dopiskiem: Rekrutacja referent/specjalista WA

lub za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Informacje dodatkowe:

  • Aplikacje złożone po terminie zostaną odrzucone;
  • Nadesłane aplikacje, z wyjątkiem aplikacji wybranego kandydata, zostaną komisyjnie zniszczone;
  • Osoba zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną zobowiązana jest do przedstawienia dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz świadectwa pracy potwierdzające wymagany staż pracy;
  • Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: +48 22 390 37 08.