Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. administracji i inwestycji
Cosmedica
Warszawa, Ursynów / Białołęka
specjalista (mid)
umowa o pracę
91 dni temu
Cosmedica to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna. Oprócz szerokiej oferty proponujemy bogactwo asortymentu, specjalistyczne konsultacje i usługi Opieki Farmaceutycznej. Znane marki, fachowe porady, wygoda i dobre ceny. Dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny to nasza misja.

Do naszego Zespołu w Cosmedica poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. administracji i inwestycji
Miejsce pracy:

Warszawa: Ursynów/ Białołęka

Opis stanowiska
 • Bieżąca współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania aptek.
 • Prowadzenie procesów administracyjnych związanych z remontami i funkcjonowaniem lokali.
 • Przygotowywanie sprawozdań( BDO, GUS itp.).
 • Obsługa floty samochodowej.
 • Dekretacja umów oraz faktur.
Wymagania
 • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane
 • Zaangażowanie, odpowiedzialność, chęć do nauki.
 • Duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
 • Umiejętności analityczne oraz negocjacyjne.
 • Doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów.
 • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
 • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Wsparcie we wdrożeniu do nowych obowiązków.
 • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w projektach.
 • Szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej.
 • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
 • Elastyczne godziny pracy.
Administratorem danych osobowych jest Wellmedica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Osmańskiej 12, 02-823 Warszawa, NIP 9512486128, REGON 383671387. Dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów prawa i ich podanie jest niezbędne w zakresie z nich wynikających (np. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie wynikają z Kodeksu pracy). Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej cofnięcia.

Przesłane dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych oraz podmiotom, w imieniu których prowadzimy rekrutacje.

Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażona została zgoda) do innego administratora danych a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administrator danych osobowych Wellmedica Sp. z o.o. wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych pod adresem: Inspektor Ochrony Danych, Wellmedica Sp. z o.o., ul. Osmańska 12, 02-823 Warszawa oraz przez e-mail: iod@cosmedica.pl.

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowany/a udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Wellmedica Sp. z o.o., prosimy o dopisanie w treści Pana/Pani aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w tych celach w przyszłości, np. o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wellmedica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów rekrutacyjnych także w przyszłości przyjmując jednocześnie do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie.” --

Poznaj

Cosmedica

COSMEDICA to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna. Posiadamy placówki na terenie całego kraju i prowadzimy sprzedaż internetową. Proponujemy ponad 24 000 produktów i fachowe doradztwo. Jesteśmy blisko tych, z myślą o których, tworzymy naszą ofertę.

Podobne oferty