Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. administracji sprzedaży
Modus
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa zlecenie
52 dni temu
Firma Modus jest autoryzowanym partnerem PGE Obrót S.A. wchodzącej w skład grupy kapitałowej PGE – największej korporacji energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków
  • Koordynowanie procesów rejestracji zawartych umów

  • Nadzór, wystawianie i wysyłanie zamówień do dostawców oraz wypowiadanie warunków umów

  • Koordynowanie procesów ewidencji i realizacji zabezpieczeń umów oraz reklamacji w przypadku eskalacji

  • Wnioskowanie o wystawienie not obciążeniowych

  • Nadzór i uruchamianie płatności w systemie oraz analizowanie i raportowanie procesu rozliczenia kontraktu

  • Weryfikowanie zasadności wnioskowanych kar w stosunku do zapisów kontraktów oraz prowadzenie procesu wyrażenia zgody/odmowy na cesję wierzytelności

  • Koordynowanie wdrażania projektów globalnych z obszaru zarządzania umowami

  • Nadzór, weryfikacja i wprowadzanie zmian w procedurach i instrukcjach oraz uczestnictwo we wdrażaniu zmian w narzędziach informatycznych z obszaru zarządzania umowami

Wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w obszarze współpracy z dostawcami i wykonawcami
  • Znajomość zagadnień procesów zakupowo-logistycznych,
  • Doświadczenie w pracy ze złożonymi strukturami organizacyjnymi
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MODUS z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie (04-158), ul. Zamieniecka 80/501, (dalej: Pracodawca, administrator danych), przekazujesz Pracodawcy Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, który będzie je przetwarzał w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Poznaj

Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.

Agencja Merchandisingowa.

Realizację powierzonych nam przez Klientów zadań, prowadzi profesjonalny i kompetentny zespół pracowników, project managerów oraz konsultantów, doświadczonych w sprzedaży produktów i usług. Nasza struktura terenowa obejmuje cały kraj. Pracujemy w oparciu o wyspecjalizowanych koordynatorów i merchandiserów we wszystkich strategicznych miastach w Polsce, dbając o podnoszenie przewagi konkurencyjnej i zwiększaniu siły oddziaływania naszych Klientów.