Specjalista ds. administracyjnych

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Warszawa

44 dni temu

Ogłoszenie numer: 3543460, z dnia 2020-08-10

Dział Zamówień Publicznych

ogłasza konkurs na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie ewidencji udzielanych zamówień publicznych, a w szczególności:
    • prowadzenie rejestru zamówień udzielanych do 30.000 euro
    • prowadzenie rejestru postępowań o udzielenie zamówień publicznych
    • prowadzenie rejestru zawartych umów
  • sporządzanie rocznych sprawozdań o udzielonych zamówieniach publicznych i zawartych umowach,
  • potwierdzanie zgodności wystawionych faktur z ustawą prawo zamówień publicznych,
  • monitorowanie wysokości kwot i terminów zawartych umów,
  • współpracowanie z kwesturą oraz innymi jednostkami organizacyjnymi odnośnie rozliczania zamówień publicznych.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej lub na podobnym stanowisku,
  • ogólna wiedza o aktualnych przepisach z zakresu zamówień publicznych,
  • sprawna obsługa pakietu MS Office i urządzeń biurowych,
  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność,
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność,
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • umowę na zastępstwo
Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych