Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Specjalista ds. obsługi umów cywilnoprawnych

Warszawski Uniwersytet Medyczny
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
395 dni temu

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Nr ref.: ABP/1210-16/2023
Główne zadania:
  • kompleksowa obsługa umów cywilnoprawnych w szczególności:
    • przyjmowanie i weryfikacja wniosków o zawarcie umów,
    • przyjmowanie i weryfikacja oświadczeń ZUS, RUD i rezydencji podatkowej,
    • sporządzanie umów cywilnoprawnych na podstawie wniosków,
    • rejestrowanie umów w module płacowym oraz EOD.
Wymagania kwalifikacyjne:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • minimum 2 letniego doświadczenia w rozliczaniu umów cywilnoprawnych,
  • praktycznej znajomości ustawy o ubezpieczeniach społecznych,
  • praktycznej znajomości ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych,
  • praktycznej znajomości ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych,
  • obsługa programów MS Office oraz Płatnik.
Kompetencje mile widziane:
  • znajomość obsługi programu ERP Simple;
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • ruchomy czas pracy
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci
  • systemy premiowe i trzynastą pensję
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Poznaj

Warszawski Uniwersytet Medyczny jest nowoczesnym ośrodkiem akademickim z ponad dwustuletnią historią. Swoją niekwestionowaną pozycję lidera na mapie edukacyjnej Polski zawdzięcza z jednej strony wierności najlepszym tradycjom uniwersyteckim, z drugiej zaś dynamicznemu rozwojowi.