Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. sekretariatu i ds. organizacyjno-samorządowych.
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
30 dni temu

Ogłoszenie numer: 4956206, z dnia 2021-06-30

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mokotów”

Administracja Osiedla „Domaniewska II” w Warszawie

zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie m. in.:

  • prowadzenie sekretariatu;
  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji;
  • prowadzenie dziennika korespondencji;
  • obsługa centrali telefonicznej oraz urządzeń biurowych;
  • obsługa organizacyjna Rady Osiedla i Walnych Zgromadzeń Członków Spółdzielni;
  • naliczanie, rozliczanie i sporządzanie zestawień ekwiwalentów.

Wymagania

  • znajomość obsługi komputera oraz edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego (Word i Excel),
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.