Specjalista ds. współpracy z partnerami zewnętrznymi

Nest Bank S.A.

Warszawa

10 dni temu

Dołącz do nas!
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie windykacji,
  • administrowanie bazą danych spraw będących w obsłudze partnerów zewnętrznych,
  • współpraca w zakresie outsourcingu z właściwymi komórkami organizacyjnymi Nest Banku,
  • merytoryczna ocenę poprawności nadesłanych raportów.
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów – preferowane kierunki: ekonomia, finanse i bankowość, prawo,
  • umiejętności pracy z ludźmi, komunikatywności, umiejętności przekazywania wiedzy,
  • mile widziane doświadczenie w bankowości, rachunkowości oraz doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą outsourcingu,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy własnej, pracy pod presją czasu oraz egzekwowania przydzielonych zadań,
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel),
  • mile widziana znajomość SQL,
  • kreatywności i samodzielności w działaniu,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji oraz asertywności.
Oferujemy:
  • pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi w rozwijającej się instytucji finansowej,
  • zgrany zespół i bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna z preferencyjną ofertą dla członków rodziny, ubezpieczenie na życie),
  • nowoczesne biuro, codzienną dawkę świeżych owoców i warzyw,
  • możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach, eventach i wielu innowacyjnych projektach.

Poznaj

Największym atutem Nest Banku są nasi Pracownicy. To oni tworzą przyjazną atmosferę pracy, która czyni nasz Bank wyjątkowym. Duża swoboda działania oraz znaczący wpływ Pracowników na kierunek rozwoju firmy to kolejne elementy, które wyróżniają nas na rynku pracy. Siłę Nest Banku stanowi jego niezwykła Kultura Organizacyjna oparta na Wartościach. To wszystko sprawia, że WARTO pracować w Nest Banku.

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych