Specjalista Sekcji Nadzoru Inwestycji

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Kraków

4 godz. temu

Szpital Uniwersytecki w Krakowie jest wiodącym w skali kraju wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym. Jest to jednostka o bogatych tradycjach, a jej renomę przez dziesięciolecia budowały pokolenia lekarzy, których zawsze cechował wysoki poziom wiedzy i umiejętności praktycznych.

Szpital Uniwersytecki aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do ogłoszenia postępowania przetargowego,
  • prowadzenie postępowań poniżej progów ustawowych wynikających z Prawa zamówień publicznych,
  • prowadzenie rejestrów umów i faktur,
  • sporządzanie sprawozdań,
  • rozliczanie umów,
  • rozliczanie inwestycji,
  • wprowadzanie na stan majątku Szpitala środków trwałych,
  • inne zadania powierzone przez Kierownika,
  • nadzór nad majątkiem Sekcji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziany kierunek administracja publiczna,
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych, Prawo budowlane,
  • umiejętność rozliczania inwestycji budowlanych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu OFFICE,
  • mile widziana znajomość programu OPTIest.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę),
  • możliwość rozwijania kompetencji zawodowych,
  • pakiet socjalny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Wszystkie informacje znajdują się na stronie http://su.krakow.pl/oferty-pracy1

Poznaj

Kierownik do spraw nadzoru inwestycji jest osobą odpowiedzialną za kontrolowanie przebiegu realizacji danego przedsięwzięcia pod kątem zgodności z harmonogramem i jakości pracy jednostek wykonawczych. Kierownik nadzoruje wykonawstwo inwestycji od momentu powstania planu jego realizacji aż do przekazania gotowego dzieła odbiorcy. Jest to stanowisko wiążące się z dużą odpowiedzialnością, osoba na nim obsadzona porównuje założenia ...
Praca Kierownik Nadzoru Inwestycji