Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Specjalista / Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Projektów Miejskich w Wydziale Projektów Miejskich

Centrum Unijnych Projektów Transportowych
Warszawa
specjalista mid / senior
praca stacjonarna
864 dni temu
Ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 18/2021
Podstawowe obowiązki:
  • Monitorowanie procesu przygotowania i realizacji projektu.
  • Ocena i weryfikacja wniosku o dofinansowanie projektu.
  • Weryfikacja wniosków o płatność.
  • Współpraca z beneficjentami oraz instytucjami w systemie wdrażania POIiŚ.
Wymagania niezbędne:
  • Na stanowisko Specjalisty - wykształcenie wyższe i minimum 2 lata stażu pracy.
  • Na stanowisko Starszego specjalisty - wykształcenie wyższe i minimum 2 lata stażu pracy.
  • Na stanowisko Głównego specjalisty - wykształcenie wyższe i minimum 3 lata stażu pracy.
Wymagania dodatkowe:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie. Preferowane: ekonomiczne, prawnicze, administracja.
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z wdrażaniem projektów współfinansowanych z udziałem funduszy UE, znajomość procedur oraz przepisów Unii Europejskiej w zakresie Funduszy Strukturalnych i Funduszu Spójności.
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem administracji publicznej.
  • Znajomość przepisów z zakresu finansów publicznych, prawa cywilnego, prawa budowlanego.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
Wykaz Dokumentów aplikacyjnych:
  • CV zawierające dane osobowe, o których mowa w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 z późn. zm.).
  • List motywacyjny (opcjonalnie).
Prosimy o przesyłanie Aplikacji przy uwzględnieniu, że:
  • w przypadku podania danych osobowych wykraczających poza przepisy art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 z późn. zm.), prosimy o zawarcie w Aplikacji klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej Aplikacji, przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych w Warszawie, przekazanych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję. Przez realizację procesu rekrutacji w CUPT rozumie się także jego dokumentowanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy.”

  • w przypadku podania danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO 1 (tzw. dane szczególnych kategorii), wymagane jest zawarcie w Aplikacji dodatkowo klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (tzw. dane szczególnych kategorii). Przez realizację procesu rekrutacji w CUPT rozumie się także jego dokumentowanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy”.

Poznaj

Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT) istnieje od 2007 r. Kompleksowo wspiera Beneficjentów w przygotowaniu i realizacji inwestycji finansowanych z Funduszy Europejskich (Wieloletnie Ramy Finansowe 2007-2013 oraz 2014-2020) oraz instrumentu finansowego Unii Europejskiej „Łącząc Europę” (CEF). Celem Centrum jest racjonalne i efektywne wykorzystanie do 2023 roku wszystkich środków UE przeznaczonych na dofinansowanie projektów transportowych.