Specjalista w Biurze Programowym: Skandynawia

Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

Warszawa

3 dni temu

organizator Forum Ekonomicznego poszukuje kandydatów na stanowisko:

  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Nr ref.: DZ – Skandynawia
Opis stanowiska:
  • obsługa merytoryczna, prowadzenie kontaktów oraz wsparcie organizacyjno-administracyjne wizyt zagranicznych gości na konferencjach organizowanych przez Instytut Studiów Wschodnich
  • utrzymywanie kontaktów i bieżąca współpraca z instytucjami zagranicznymi z regionu
  • udział w realizacji projektów i grantów międzynarodowych
Wymagania:
  • znajomość realiów politycznych i gospodarczych współczesnych państw skandynawskich
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (preferowane: stosunki międzynarodowe, ekonomia)
  • perfekcyjna znajomość języka angielskiego - znajomość języków skandynawskich będzie dodatkowym atutem
  • zdolności organizacyjne, samodzielność i dyspozycyjność
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, sprawność w kontaktach ze światem nauki, polityki;
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • dodatkowym plusem będzie wcześniejsze doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów
Oferujemy:
  • ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • wyjazdy krajowe i zagraniczne

Rekrutacja składa się z dwóch etapów.Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na wybrane oferty.

Poznaj

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych