Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista w Polskim Związku Pływackim

Polski Związek Pływacki
Warszawa, Warszawa - Bielny
specjalista (mid)
pełny etat
praca stacjonarna
965 dni temu

Ogłoszenie numer: 5418737, z dnia 2021-09-02

Polski Związek Pływacki poszukuje pracownika na stanowisko pracy:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa - Bielny

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków należą:

  • prowadzenie sekretariatu,
  • nadawanie i odbiór korespondencji w Urzędzie Pocztowym,
  • prowadzenie kancelarii w systemie FIRMA,
  • przyjmowanie korespondencji, prowadzenie rejestru pism przychodzących,
  • wysyłanie korespondencji, prowadzenie rejestru pism wychodzących,
  • prowadzenie rejestru delegacji służbowych,
  • przygotowywanie pism, analiz, raportów dla przełożonych,
  • wystawianie faktur w systemie FIRMA,
  • nadzór formalno-rachunkowy dowodów księgowych przychodzących,
  • realizacja zaopatrzenia Biura w niezbędne do pracy materiały.

Specjalista współpracuje z Zarządem i jej Komisjami, w tym:

  • wysyła zawiadomienia o posiedzeniach,
  • obsługuje organizacyjnie posiedzenia,
  • pisze i wysyła materiały opracowane przez Komisje.

Wykonywanie innych poleceń przełożonych nieobjętych niniejszym zakresem czynności a pozostających w związku z nim oraz wykonywanie w sytuacjach nagłych innych poleceń przełożonych, pozostających w związku z zatrudnieniem.

Wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dokładność i zaangażowanie.

Wymagane dokumenty do aplikacji:

  • list motywacyjny,
  • Curriculum Vitae,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,

  • odpowiednie narzędzia pracy.