Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Specjalista w Wydziale Organizacji i Kontroli Wewnętrznej

"Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
721 dni temu

Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. w Warszawie

zatrudni:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Monitorowanie i kontrola realizacji ustaleń podjętych na posiedzeniach Zarządu Spółki KM,
  • Przygotowywanie informacji, sprawozdań, zestawień i analiz na potrzeby Zarządu Spółki,
  • Prowadzenie spraw związanych z udzieleniem pełnomocnictw przez Zarząd Spółki,
  • Archiwizacja dokumentacji znajdującej się w Wydziale,
  • Systematyczne prowadzenie czynności rejestracyjnych dokumentacji związanej z funkcjonowaniem Wydziału.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum licencjackie,
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu funkcjonowania spółek kapitałowych (KSH), w szczególności spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • Mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z zakresu finansów i analizy ekonomicznej oraz Prawa zamówień publicznych,
  • Umiejętność interpretacji przepisów i stosowanych ustaw,
  • Umiejętność zwięzłego, logicznego i gramatycznego formułowania treści przygotowywanych pism i dokumentów,
  • Umiejętność opracowywania analiz i raportów na podstawie zgromadzonego materiału,
  • Systematyczność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenie sobie z sytuacjami stresowymi.
Oferujemy:
  • Korzystne warunki zatrudnienia w stabilnej spółce - umowa o pracę,
  • Pracę w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szeroki pakiet socjalny,
  • Pakiet dodatkowej opieki medycznej,
  • Możliwość korzystania z programu sportowo-rekreacyjnego,
  • Zniżkę na krajowe i międzynarodowe podróże koleją.

Poznaj

Koleje Mazowieckie - KM Sp. z o.o.

Transport Kolejowy Pasażerski Międzymiastowy