Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
978 dni temu
Komendant Stołeczny Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 83256

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa, praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy, praca przy oświetleniu mieszanym, zagrożenie związane z przemieszczaniem się ludzi, brak wind/platform dla osób niepełnosprawnych, brak podjazdów dla osób niepełnosprawnych, drzwi o szerokości 90 cm dostosowane dla osób niepełnosprawnych, brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych, występują bariery wejścia na parter - schody.

Zakres zadań

  • Sprawdza pod względem merytorycznym dokumentację finansową oraz prowadzi jej ewidencję,
  • Sprawdza pod względem merytorycznym dokumentację dotyczącą darowizn rzeczowych przyjętych przez komórki i jednostki organizacyjne Policji funkcjonujące na obszarze działania Komendanta Stołecznego Policji oraz sporządza okresowe zestawienia,
  • Monitoruje wykorzystanie przydzielonych srodków finansowych oraz sporządza miesięczne sprawozdania,
  • Przygotowuje i sporządza okresowe analizy dot. rozliczeń finansowych wydziału,
  • Uczestniczy w opracowywaniu projektu zbiorczego planu zamówień publicznych planu potrzeb finansowych i materiałowych,
  • Sporządza długo i krótkookresowe plany finansowe oraz bieżące analizy materiałowo-finansowe we współpracy z komórkami organizacyjnymi wydziału,
  • Sporządza analizy stopnia realizacji planu potrzeb finansowych oraz wnioski o dokonanie korekty przyznanych limitów,
  • Uczestniczy w opracowywaniu projektów wewnętrznych wytycznych, procedur i koncepcji realizacji zadań wydziału.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rozliczeń finansowych
  • Dobra znajomość ustaw: - Prawo Zamówień Publicznych w zakresie: Działu I, II, III, IV i VII, - o finansach publicznych w zakresie zasad gospodarowania środkami publicznymi, - o rachunkowości w zakresie podstawowych pojęć,
  • Umiejętności: analityczne, obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • Komunikatywność,
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie w zakresie zamówień publicznych
  • znajomość ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,
  • Umiejętność: pracy w zespole