Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Polska Agencja Kosmiczna
Warszawa
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
816 dni temu

Ogłoszenie numer: 6414183, z dnia 2022-01-31

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu:
Polska Agencja Kosmiczna, ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

Miejsce wykonywania pracy:

Polska Agencja Kosmiczna – siedziba w Gdańsku lub oddział terenowy w Warszawie,

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • udział w opracowywaniu analiz, rekomendacji, sprawozdań oraz dokumentacji wynikających z bieżącej działalności departamentu;
  • współpraca przy opracowywaniu materiałów promocyjno-informacyjnych i prezentacji multimedialnych dotyczących sektora kosmicznego w Polsce i na świecie w ramach kompetencji;
  • udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach, seminariach, warsztatach oraz innych przedsięwzięciach dotyczących obszarów działalności departamentu;
  • udział w organizacji i przygotowywaniu spotkań, udziału w targach i wystawach, wizyt gości zagranicznych i innych w obszarze działalności departamentu;
  • gromadzenie materiałów i informacji związanych z rozwojem sektora kosmicznego w Polsce w ramach kompetencji;
  • prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości w departamencie.
  • realizacja zadań wynikających z bieżącej działalności departamentu, w szczególności administracyjnych, logistycznych, przygotowywania projektów pism dla prowadzenia
  • korespondencji, udziału w innych przedsięwzięciach w miarę potrzeb.

Wymagania

niezbędne:

wykształcenie: wyższe

pozostałe wymagania niezbędne:

  • znajomość ustawy z dnia 26 września 2014 r. o Polskiej Agencji Kosmicznej (t.j.: Dz. U. 2014 r. poz. 1533, ze zmianami.);
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się.

wymagania dodatkowe:

  • znajomość systemów zarządzania projektami;
  • wiedza z zakresu polskiej i europejskiej działalności kosmicznej;
  • umiejętność współpracy w grupie zadaniowej;
  • znajomość mechanizmów działania programów KE;
  • znajomość zasad funkcjonowania Europejskiej Agencji Kosmicznej;
  • znajomość dodatkowego języka obcego (roboczego Unii Europejskiej) w stopniu
  • pozwalającym na swobodne porozumiewanie się.