Starszy Specjalista / Główny Specjalista w dziale Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie

Warszawa

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2681332, z dnia 2019-09-30

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie, z siedzibą w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy ulicy Wspólnej 30.  Oddział w Warszawie pełni funkcję jednostki centralnej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) oraz realizuje zadania Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR).

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 1/2019

Opis stanowiska

TWOJA ROLA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem zespołu realizującego zadania związane z pełnieniem funkcji Jednostki Centralnej KSOW.

Główne zadania:

  • realizacja kontroli, zgodnie z przepisami o kontroli w administracji rządowej
  • udział w wizytach monitoringowych na miejscu realizacji projektów

Dodatkowe zadania:

  • udział w formalnej i merytorycznej ocenie wniosków o dofinansowanie
  • prowadzenie dokumentacji merytorycznej i finansowej składanej przez partnerów KSOW w ramach realizowanych projektów oraz ich rozliczanie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum dwuletnie doświadczenie w kontroli projektów współfinansowanych ze środków UE lub innych środków publicznych
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kontroli przeprowadzanej zgodnie z ustawą w administracji rządowej
  • znajomość ustawy o kontroli w administracji rządowej oraz przepisów i zasad dotyczących realizacji i finansowania operacji  w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
  • dobra obsługa pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • rozwinięte umiejętności analityczne i syntetyczneznajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • odpowiedzialność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • nienaganna postawa etyczna
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatek stażowy + premie uznaniowe
  • dofinansowanie do szkoleń
  • możliwość uzgodnienia godzin pracy ( 7.00-9.00/15-17.00)
  • narzędzia pracy
  • biuro w centrum miasta
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • zgrany i prężnie działający zespół

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Zainteresowane osoby prosimy o załączanie CV i listu motywacyjnego oraz zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na podstawie Art. 6 Ust 1 lit a rozporządzenia RODO na przetwarzanie danych osobowych przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie  w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.” Dokumenty należy wysłać pod adres: warszawa@cdr.gov.pl

Termin nadsyłania aplikacji:

do 16.10.2019 r.

Poznaj

Centrum Doradztwa Rolniczego jest krajowym ośrodkiem transferu wiedzy
i innowacyjności w polskim rolnictwie i na obszarach wiejskich.
Centrala w Brwinowie wraz z Oddziałami w Poznaniu, Krakowie, Radomiu
i Warszawie jest miejscem doskonalenia zawodowego polskich doradców rolniczych i wiejskich, wyznaczania kierunków rozwoju nowoczesnego rolnictwa, rozwoju gospodarstw rolnych w oparciu o rachunek ekonomiczny, wdrażania nowych rozwiązań społeczno – ekonomicznych w sektorze rolnym.
Centrum Doradztwa Rolniczego realizuje projekty europejskie w zakresie
transferu wiedzy, innowacji, badań i rozwoju w sektorze rolnym, finansowane
w ramach programów Horyzont 2020, Erasmus + i Interreg oraz inne programy
międzynarodowe pozwalające na wymianę nowoczesnej wiedzy i doświadczenia.