Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Starszy specjalista / specjalista / asystent w Biurze Programów Horyzontalnych

Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Warszawa
4 500 - 6 500 zł brutto/mies.
specjalista mid / senior / asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
144 dni temu
Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ogłasza nabór na stanowisko:
Starszy specjalista/specjalista/asystent* w Biurze Programów Horyzontalnych (nr R2317)

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (NIW-CRSO) jest instytucją publiczną odpowiedzialną za wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, a także działalności pożytku publicznego i wolontariatu. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko, które uczestniczy we wdrażaniu programów dotacyjnych dla organizacji pozarządowych (PROO, NOWEFIO), masz więc okazję stać się członkiem zespołu pierwszej w Polsce instytucji, która kompleksowo wspiera społeczeństwo obywatelskie.
Jesteśmy zaangażowanym zespołem specjalistów, który zna branżę pozarządową i realizuje cele społeczne. DziałaMY, wspieraMY w NIW-CRSO – dołącz do nas!

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

* - w zależności od poziomu spełnienia wymagań

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Główne zadania, które przewidujemy na tym stanowisku to:

  • Uczestniczenie we wdrażaniu programów wsparcia rozwoju społeczeństwa obywatelskiego (Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO oraz Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO), w tym m.in. w organizacji otwartych konkursów ofert;
  • Monitorowanie oraz uczestnictwo w kontroli realizacji zadań publicznych dofinansowanych w ramach ww. programów;
  • Weryfikacja sprawozdań cząstkowych i końcowych z realizacji dofinansowanych zadań publicznych;
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych oraz egzekucyjnych w sprawie zwrotu dotacji;
  • Organizacja prac ciał kolegialnych działających w ramach programów wsparcia rozwoju społeczeństwa obywatelskiego;
  • Udział w działaniach informacyjno-promocyjnych dotyczących programów wsparcia rozwoju społeczeństwa obywatelskiego;
  • Udział w ewaluacji programów wsparcia rozwoju społeczeństwa obywatelskiego;
  • Realizacja innych zadań powierzonych przez Kierownika Biura.

A oto czego wymagamy od Ciebie:

  • Wykształcenie wyższe a w przypadku stanowiska asystenta – minimum średnie;
  • Doświadczenie zawodowe w administracji publicznej lub w organizacji pozarządowej: w przypadku stanowiska starszego specjalisty minimum 2 lata, w przypadku stanowiska specjalisty minimum 1 rok, w przypadku stanowiska asystenta minimum 6 miesięcy;
  • Znajomość przepisów, specyfiki i uwarunkowań dotyczących sektora pozarządowego;
  • Orientacja w przepisach Kodeksu postępowania administracyjnego oraz ustawy o finansach publicznych.
  • Umiejętność obsługi MS Office;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Korzystanie z pełni praw publicznych.

Dodatkowo, jeżeli chcesz wyróżnić się na tle innych kandydatek/kandydatów, mile widziane będzie:

  • Wykształcenie z zakresu prawa lub administracji;
  • Udział w prowadzeniu postępowań administracyjnych;
  • Umiejętność tworzenia i redagowania tekstów oraz pism urzędowych;
  • Poczucie misji.

To tyle jeśli chodzi o wymagania w stosunku do Ciebie, a co proponujemy z naszej strony:

  • Umowę o pracę (wynagrodzenie brutto w przedziale 4 500 zł – 6 500 zł w zależności od  stanowiska);
  • Wsparcie na etapie wdrażania do pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia;
  • „Trzynaste” wynagrodzenie;
  • Nagrody – w zależności od oceny pracy;
  • Ruchomy czas pracy” – możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy godziną 7:00 a 10:00;
  • Dofinansowanie m.in. do wypoczynku, sportu i kultury oraz zakupu okularów korekcyjnych, możliwość korzystnego zakupu ubezpieczenia na życie, karty sportowej i pakietu medycznego;
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. metra Rondo ONZ.