Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Główny Urząd Statystyczny w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
36 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 135441

Warunki pracy

  • Praca administracyjno-biurowa.
  • Praca przy komputerze.
  • Budynek Głównego Urzędu Statystycznego jest w znacznym zakresie dostosowany dla potrzeb osób z niepełnosprawnością. Przy wejściu do budynku GUS brak progów utrudniających wjazd wózkiem, schody w holu głównym są wyposażone w ruchome platformy do transportu wózka, wewnątrz budynku zapewniona jest odpowiednia szerokość ciągów komunikacyjnych. Windy są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W budynku znajduje się 5 toalet przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Zakres zadań

  • Organizuje wyjazdy zagraniczne pracowników służb statystyki publicznej w celu zapewnienia kompleksowej obsługi wyjazdów zagranicznych. Rezerwuje hotele i bilety lotnicze. Organizuje spotkania, seminaria i konferencje międzynarodowe w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu spotkań z udziałem gości zagranicznych, umocnienia kontaktów oraz promocji polskiej statystyki na arenie międzynarodowej.
  • Prowadzi bazy informatyczne WYJAZDY i PRZYJAZDY, przygotowuje zestawienia, raporty i prezentacje w celu zapewnienia bieżącej informacji o wydarzeniach międzynarodowych.
  • Prowadzi korespondencję z urzędami i instytucjami międzynarodowymi dotyczącą aspektów organizacyjnych (składki, staże, aktualizacja danych adresowych itp.) celem zapewnienia właściwej współpracy z partnerami zagranicznymi.
  • Tworzy plan wyjazdów zagranicznych, plan przyjazdów delegacji zagranicznych, w celu zapewnienia właściwej organizacji współpracy międzynarodowej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie zawodowe: 1 rok
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym – B2
  • Znajomość struktur organizacyjnych i funkcjonowania Unii Europejskiej oraz innych organizacji międzynarodowych
  • Orientacja na klienta/interesanta
  • Wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe
  • Rzetelność
  • Organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • Współpraca
  • Komunikacja
  • Otwartość na zmiany i radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Dzielenie się wiedzą
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Doświadczenie zawodowe w komórkach współpracy międzynarodowej administracji publicznej