Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
16 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 136414

Warunki pracy

Budynek ul. Senatorska 14

  • budynek Pałac Blanka. Budynek jednopiętrowy, bez podjazdu dla wózków inwalidzkich.
    Na wyposażeniu budynku znajduje się transporter gąsiennicowy typu T09 „ROBY” przeznaczony do transportu po schodach osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim;
  • ograniczona możliwość poruszania się na wózkach inwalidzkich pomiędzy piętrami, konieczna asysta innego pracownika/opiekuna;
  • udogodnienia dla osób niewidomych: przy wejściu głównym terminal z informacją o obiekcie który zawiera: wypukły plan obiektu (tyflograficzny), system nagłaśniający odczytujący komunikaty, podpisy poszczególnych elementów panelu – brajlowskie, budynek znajduje się w bazie obiektów z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych,  poprzez aplikację YourWay;
  • przy wejściu głównym po lewej stronie na pierwszym stopniu, znajduje się słupek z przyciskiem wzywającym dla osób z niepełnosprawnością ruchową;
  • przemieszczanie się pomiędzy budynkami Ministerstwa Sportu i Turystyki na dystansie od 100 do 1000 m (4-15 min);
  • udogodnienia dla rowerzystów – parking, prysznic.

Budynek ul. Senatorska 12

  • budynek bez podjazdu dla wózków inwalidzkich. Na wyposażeniu budynku znajduje się transporter gąsiennicowy typu T09 „ROBY” przeznaczony do transportu
    po schodach osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim;
  • pomieszczenia służbowe usytuowane na 1 i 2 piętrze budynku – możliwość wjazdu windą;
  • na piętrach udogodnienia dla osób niewidomych: przy wejściu terminal z informacją o obiekcie który zawiera: wypukły plan obiektu (tyflograficzny), system nagłaśniający odczytujący komunikaty, podpisy poszczególnych elementów panelu – brajlowskie, budynek znajduje się, w bazie obiektów z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych,  poprzez aplikację YourWay;
  • przemieszczanie się pomiędzy budynkami Ministerstwa Sportu i Turystyki na dystansie od 100 do 1000 m (4-15 min).

Budynek ul. Marszałkowska 142

  • budynek Centrum Królewska. Budynek 14-kondygnacyjny;
  • pomieszczenia służbowe usytuowane na 2 piętrze budynku – wjazd/zjazd windy;
  • nie występują szkodliwe/niebezpieczne warunki pracy;
  • swobodny dostęp do obiektu oraz na piętro 2 dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim;
  • brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niedosłyszącym oraz głuchoniemym;
  • praca w pokoju wieloosobowym;
  • praca przy komputerze oraz przy użyciu urządzeń biurowych, np.: kserokopiarka, skaner, niszczarka;
  • udogodnienia dla rowerzystów – parking i szatnie.

Zakres zadań

  • Zarządza treściami udostępnianymi w portalu internetowym Ministerstwa, w szczególności dokonuje doboru informacji do publikacji, monitoruje aktualność treści udostępnianych w portalu, pozycjonuje udostępniane treści, określa formy publikacji.
  • Opracowuje warstwę graficzną materiałów przeznaczonych do publikacji w portalu internetowym Ministerstwa.
  • Opracowuje materiały promocyjne z obszaru popularyzacji sportu, kultury fizycznej i turystyki.
  • Monitoruje statystyki korzystania z portalu internetowego dotyczące zainteresowania poszczególnymi modułami portalu i publikacjami.
  • Redaguje materiały do publikacji, odpowiedzi na zapytania wpływające do Ministerstwa, pisma okolicznościowe (np. listy gratulacyjne).
  • Współpracuje z podmiotami zewnętrznymi zaangażowanymi w obsługę wydarzeń informacyjno-promocyjnych i medialnych.
  • Uczestniczy w kreowaniu, planowaniu i organizacji działań informacyjnych Ministerstwa w zakresie kultury fizycznej oraz turystyki.
  • Redaguje i publikuje wpisy w mediach społecznościowych z uwzględnieniem charakteru i specyfiki poszczególnych kanałów medialnych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie: tworzenia i redagowania materiałów informacyjnych lub promocyjnych, w tym w samodzielnym prowadzeniu portalu/portali internetowych lub prowadzeniu mediów społecznościowych
  • Wiedza z zakresu zarządzania portalem internetowym, przepisów w zakresie dostępu do informacji publicznej, bieżącego zakresu i układu treści dostępnych w portalu internetowym https://www.gov.pl/web/sport.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Umiejętności w zakresie: opracowywania materiałów o charakterze promocyjnym, w tym doboru oprawy graficznej.
  • Umiejętność prowadzenia mediów społecznościowych.
  • Umiejętność redagowania tekstów.
  • Kompetencje miękkie: kreatywność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie ceów, komunikacja, współpraca, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944 - 1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość narzędzi graficznych.
  • Umiejętność obsługi obsługi programów graficznych