Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2005 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 37225

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:
• proponowane wynagrodzenie w wysokości 3 935,06 zł brutto, ustalone wg mnożnika 2,1,
• dodatek za wysługę lat od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
• trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
• pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa,
• możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.30-9.00,

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
• wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne,
• obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe,
• częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz,
• opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa https://miir.gov.pl/kariera-i-praca

Zakres zadań

  • prowadzenie współpracy międzynarodowej, w szczególności w ramach funkcjonowania Punktu Kontaktowego ESPON, w tym przygotowywanie i realizowanie projektów współpracy międzynarodowej/nawiązywanie i utrzymywanie współpracy międzynarodowej/opiniowanie/ uzgadnianie dokumentów, materiałów i stanowisk dotyczących współpracy międzynarodowej/udział w spotkaniach i posiedzeniach (np. Punktów Kontaktowych ESPON)/współpraca z ekspertami krajowymi i zagranicznymi/współpraca z instytucjami krajowymi i zagranicznymi/współpraca z organizacjami/ stowarzyszeniami międzynarodowymi;
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych, publikacji i materiałów promocyjnych ESPON, w tym: analizowanie i wybór grup docelowych, kanałów dystrybucji oraz celów, bieżąca współpraca i nadzór nad wykonawcami, przygotowanie, opiniowanie treści merytorycznej, zlecanie i weryfikowanie tłumaczeń publikacji;
  • udział w przygotowywaniu i przeprowadzaniu postępowań w zakresie właściwości komórki organizacyjnej, w tym: sporządzanie opisu przedmiotu zamówienia, przeprowadzanie rozeznania rynku, nadzorowanie wykonania umowy;
  • wykorzystywanie wyników badań ESPON/konsultowanie z zainteresowanymi stronami wniosków i rekomendacji z badania/przygotowywanie materiałów informacyjno-promocyjnych na temat wyników badania;
  • organizowanie, prowadzenie spotkań i wydarzeń krajowych i międzynarodowych Ministerstwa, przygotowywanie merytoryczne spotkań i wydarzeń.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • wiedza specjalistyczna z zakresu planowania przestrzennego i gospodarki przestrzennej,
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej,
  • wiedza dotycząca polityki spójności UE,
  • wiedza o programie EPSON,
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego