Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Główny Specjalista / Ekspert w Departamencie Wdrożeń Innowacji w Przedsiębiorstwach (Samodzielne stanowisko ds. programowania)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Warszawa
starszy specjalista (senior) / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
6 dni temu

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: GS/E/DWI/04/24
Główne zadania:
  • monitorowanie funkcjonujących instrumentów wsparcia w zakresie innowacyjności;
  • identyfikacja potrzeb przedsiębiorców w zakresie wsparcia w obszarze innowacyjności, w tym w ramach współpracy z interesariuszami;
  • proponowanie i rozwijanie koncepcji nowych instrumentów wsparcia w zakresie innowacyjności;
  • opracowywanie – we współpracy z sekcjami kontraktowania DWI – dokumentacji naborów dot. instrumentów wsparcia w zakresie innowacyjności;
  • udział w zadaniach sekcji kontraktowania DWI, w tym w procesie oceny wniosków o dofinansowanie oraz rozpatrywania środków odwoławczych składanych przez wnioskodawców.
Oczekujemy (wymagania konieczne):
  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego we wdrażaniu programów finansowanych ze środków publicznych dla przedsiębiorców, w tym opracowywaniu dokumentacji programowej i ocenie wniosków o dofinansowanie;
  • znajomość oferty wsparcia finansowego dla przedsiębiorców dostępnej dla przedsiębiorców w Polsce i regulacji w tym zakresie;
  • znajomość zasad udzielania pomocy publicznej, w szczególności na projekty B+R, inwestycje lub ochronę środowiska;
  • umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, szkoleń i spotkań;
  • znajomość oprogramowania biurowego (Word, Excel, Power Point, MS Teams);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy pod presją;
  • umiejętność pracy w zespole.
Dodatkowo (wymagania pożądane):
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1;
  • bardzo dobra znajomość programu Power Point.
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie (00-834), ul. Pańska 81/83 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@parp.gov.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR, kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu oraz dostawcy usług służących rekrutacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od daty zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od daty złożenia aplikacji. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@parp.gov.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@parp.gov.pl. Każdemu przysługuje ponadto prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych na niewłaściwe przetwarzanie jego danych.

Poznaj

ul.Pańska 81/83
00-834 Warszawa

Dlaczego warto?

Praca w PARP daje możliwość zdobywania doświadczenia w prestiżowych krajowych i międzynarodowych projektach. Dzięki polityce personalnej pracownicy mają możliwość optymalnego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Dbamy o rozwój kompetencji, życzliwą atmosferę i budujemy przyjazne relacje zespołowe oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu.