Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1925 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 41290

Warunki pracy

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
- praca przy komputerze,
- permanentna obsługa klientów wewnętrznych (udostępnianie oryginałów dokumentów księgowych, pracownikom i kontrolerom).
Pracownikom oferujemy:
trzynaste wynagrodzenie, pakiet szkoleń, refundacje nauki języków obcych i studiów podyplomowych, dofinansowanie do karty Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, ruchomy czas pracy.

Zakres zadań

  • Dekretowanie i księgowanie w księgach rachunkowych wszelkich zdarzeń gospodarczych w Urzędzie - zgodnie z ich treścią ekonomiczną
  • Sprawowanie nadzoru nad wykonaniem planu wydatków budżetowych Urzędu
  • Bieżące sprawowanie nadzoru nad należnościami i zobowiązaniami Urzędu we wspóracy z pracownikami Zespołu Rozliczeń
  • Kompletowanie dokumentów do archiwum
  • Udostępnianie i przygotowywanie do celów kontrolnych danych z ksiąg rachunkowych oraz dokumentów źródłowych
  • Wykonywanie innych zadań wynikających z zajmowanego stanowiska a nie ujętych w ww. opisie

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe tytuł magistra lub równorzędny
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Znajomość ustawy o finansach publicznych i aktów wykonawczych do ustawy
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i aktów wykonawczych do ustawy
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • Umiejętność praktycznej obsługi komputera w obszarze Ms Office - Excel
  • Przeszkolenie w zakresie rachunkowości
  • Skrupulatność i dokładność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innego państwa, którego obywatele na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadają prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe