Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1527 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 60861

Warunki pracy

MNiSW zapewnia swoim pracownikom:
- stabilną i ciekawą pracę;
- umowę o pracę;
- regularnie wypłacane wynagrodzenie;
- dodatek stażowy;
- dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastkę”, nagrody jubileuszowe;
- nagrody – w zależności od wyników pracy;
- możliwość rozwoju zawodowego (studia, szkolenia);
- wsparcie na etapie wdrażania do pracy;
- pakiet socjalny;
- korzystną ofertę dodatkowej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie;
- elastyczny system czasu pracy;
- kartę Multisport.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: zagrożenie korupcją
Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
obiekt dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, możliwość poruszania się po budynku: windy i drzwi odpowiedniej szerokości, toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, miejsce parkingowe dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, możliwość technicznego dostosowania stanowiska pracy (pokój, meble biurowe) do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo

Zakres zadań

  • Prowadzi prace związane z obsługą realizacji projektu Zintegrowany system usług dla nauki – etap II (ZSUN II) finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. W szczególności: uczestniczy w przygotowaniu i organizacji posiedzeń Komitetu Sterującego ZSUN II, współpracuje z głównymi interesariuszami projektu (NCN, NCBR, KRASP PAN, RGIB) oraz zespołem projektowym OPI PIB w zakresie bieżącej obsługi realizacji projektu, w tym m.in. uczestniczy w realizacji działań informacyjno-promocyjnych w ramach projektu, realizuje zadania sprawozdawcze związane z projektem, przygotowuje dokumentację m.in. w zakresie wniosków o płatność, prowadzi korespondencję i utrzymuje robocze kontakty z Instytucją Pośredniczącą.
  • Prowadzi sprawy związane z obsługą procesu rekrutacji podmiotów i ich pracowników pod względem informatycznym w ramach realizacji projektu pozakonkursowego POIR pn.: „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacją wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”.
  • Bierze udział w opracowywaniu dokumentacji dotyczącej realizacji projektu konkursowego i pozakonkursowego na potrzeby przygotowania wniosków o płatność, wykonuje prace administracyjno-biurowe oraz współpracuje w tym zakresie z członkami zespołu projektowego.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego przy obsłudze projektów finansowanych ze środków UE z EFS i/lub EFRR
  • znajomość zasad realizacji projektów finansowanych ze środków UE, w szczególności w zakresie systemu monitorowania i sprawozdawczości projektów finansowanych z EFS i/lub EFRR
  • znajomość ustawy o finansach publicznych i ustawy Prawo zamówień publicznych
  • rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, samodzielność i inicjatywa
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • 1 rok doświadczenia zawodowego w jednostkach sektora finansów publicznych