Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator klienta ze znajomością języka ukraińskiego

Carework Sp. z o.o. Sp. k.

Opole

159 dni temu

Ogłoszenie numer: 1995564, z dnia 2018-07-09

Agencja Pracy CareWork posiadająca certyfikat nr 16503 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych doradców zawodowych, od ponad 10 lat świadczących usługi pośrednictwa pracy w Niemczech.

W związku z rozwojem firmy i rozszerzeniem naszej działalności na rynek pracowników tymczasowych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • Rekrutacja kandydatów na stanowiska pracownicze z terenów Polski i Ukrainy
  • Nawiązywanie kontaktów z partnerami w Polsce i Ukrainie
  • Koordynowanie współpracy z klientem
  • Weryfikacja i kompletowanie dokumentacji legalizacyjnej pracowników
  • Prowadzenie spraw biurowych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie pracy w Agencji pracy
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Długookresową współpracę
  • Możliwość uzyskania nowego doświadczenia oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Praca w doświadczonym zespole

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji