Młodszy specjalista ds. wsparcia projektu

MM Conferences S.A.

Warszawa

23 dni temu

MM Conferences to prestiżowa firma ogranizująca szkolenia i konferencje biznesowe w Warszawie. Nasz budynek mieści się tuż przy Placu Bankowym, więc idealne połączenie z tramwajami, autobusami i metrem ! Dodatkowo Sphinx czy Pizza Hut w pobliżu polecają się na przerwę obiadową !

Młodszy specjalista ds. wsparcia projektu
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteś studentem zaocznym i  szukasz stabilnego zatrudnienia? Szukasz pracy, która będzie zarówno rozwijała Twoje umiejętności, jak i umożliwiała Ci swobodę i zawarcie nowych ciekawych znajomości? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znak że szukamy właśnie Ciebie!

 

Będziesz odpowiedzialny za:

  • aktualizację i rozbudowę baz danych, research tematyczny ( umiejętność sprawnego poruszania się po stronach internetowych mile widziana :D)
  • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

   

Oferujemy:

  • pracę w młodym, ambitnym i pozytywnie nastawionym do życia zespole (integracje, wyjścia po pracy na piwo i inne aperitify przewidziane),
  • wynagrodzenie podstawowe + premie, 
  • udział w licznych szkoleniach oraz organizowanych konferencjach,
  • możliwość rozwoju, realizacji celów zawodowych i awansu w strukturach firmy,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30 , w tym dwie przerwy: 15 minutowa i 30 minutowa (lunch).

 

Oprócz tego bezterminowe korzystanie z ekspresu do kawy (robi naprawdę niesamowitą kawę), catering z jedzeniem (jakbyś zapomniał swojej "śniadaniówki") oraz cukierki urodzinowe, imieninowe  (o zrobieniu "formy życia" możesz zapomnieć).

Poznaj

MM Conferences S.A.

MM Conferences S.A. to wiodący i niezależny organizator spotkań biznesowych w Polsce. Rokrocznie przygotowujemy kilkaset projektów szkoleniowo-konferencyjnych. Wiele z nich posiada własną markę i ugruntowaną pozycję na rynku. Spółka, która powstała w 2008 roku stała się liderem jeśli chodzi o konferencje dedykowane dla branży telekomunikacyjnej i mediów. Gwarantem jakości organizowanych wydarzeń jest zarówno współpraca z czołowymi graczami rynku jak również zespół doświadczonych managerów, producentów oraz handlowców.