Pracownik Biurowy ds. Wsparcia Sprzedaży

Devire

Warszawa

54 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL40788

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Pracownik Biurowy ds. Wsparcia Sprzedaży

Naszym Klientem jest lider w dziedzinie leasingu operacyjnego i zarządzania flotą samochodową, będący częścią jednej z najsilniejszych grup finansowych na świecie. Obecnie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko Pracownik Biurowy ds. Wsparcia Sprzedaży. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac administracyjno-biurowych, przygotowanie i opiekę nad prawidłowym obiegiem dokumentacji, administracyjne wsparcie procesu sprzedaży w kanale sprzedaży pośredniej, aktualizację i weryfikację danych w wewnętrznym systemie oraz ścisłą współpracę z innymi działami firmy.

Nasz Klient zapewnia:

 • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z możliwościami rozwoju,
 • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16/9-17,
 • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • Dogodną lokalizację - Warszawa Mokotów,
 • Pozytywną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

 • Co najmniej rok doświadczenia zawodowego w pracy biurowej,
 • Dyspozycyjność do podjęcia pracy,
 • Dobra znajomość programu MS Excel,
 • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego(B1/B2),
 • Skrupulatność i dobrą organizacji pracy,
 • Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność szybkiego uczenia się.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych