Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Specjalista / Starszy specjalista w Wydziale ds. Rozliczeń Osób Ubezpieczonych w Departamencie Współpracy Międzynarodowej

Centrala NFZ
Warszawa
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
334 dni temu

Specjalista / Starszy specjalista

w Wydziale ds. Rozliczeń Osób Ubezpieczonych

w Departamencie Współpracy Międzynarodowej

Numer ogłoszenia: DWM/23/106

Miejsce pracy: Warszawa

1 etat / umowa o pracę

Termin składania ofert 05.06.2023 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • terminowe i zgodne z obowiązującymi procedurami prowadzenie spraw związanych z obsługą roszczeń przedstawianych przez inne państwa członkowskie UE/EFTA;
  • nadzór merytoryczny nad działaniami oddziałów wojewódzkich NFZ w zakresie obsługi roszczeń;
  • udział w pracach nad modyfikacjami systemów obsługujących realizację procesów leżących w kompetencjach Wydziału;
  • udział w pracach związanych z modelowaniem procesów obsługi roszczeń;
  • opiniowanie i wdrażanie przepisów unijnych i krajowych oraz regulacji wewnętrznych w zakresie rozliczania kosztów świadczeń opieki zdrowotnej prowadzonych na podstawie przepisów o koordynacji;
  • przeprowadzanie kontroli oddziałów wojewódzkich NFZ zleconych przez Prezesa Funduszu, w obszarze obsługi roszczeń.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe (finanse, prawo, administracja, ubezpieczenia społeczne, ochrona zdrowia);
  • Lata pracy zawodowej:
    • Stanowisko specjalisty - minimum 3 lata pracy zawodowej,
    • Stanowisko starszego specjalisty - minimum 4 lata pracy zawodowej;
  • doświadczenie zawodowe w jednostkach sektora finansów publicznych lub instytucjach finansowych, ubezpieczeniowych lub administracji publicznej;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na pracę z dokumentacją obcojęzyczną i realizację zadań przewidywanych na stanowisku;
  • znajomość przepisów  prawa z zakresu finansów i rachunkowości oraz ubezpieczeń społecznych;
  • znajomość  przepisów prawa wspólnotowego, z zakresu koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego.

(Wykształcenie należy potwierdzić kopią dyplomu ukończenia uczelni wyższej; staż pracy należy potwierdzić świadectwami pracy/zaświadczeniem o zatrudnieniu/aktualnym wyciągiem z CEIDG.)

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie z zakresu współpracy międzynarodowej lub rozliczeń międzynarodowych;
  • znajomość pakietu Microsoft Office;
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobry warsztat organizacji pracy własnej;
  • komunikatywność, samodzielność, otwartość na zmiany.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • podpisany kwestionariusz osobowy
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów)

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY
W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: rekrutacja@nfz.gov.pl.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Pracę w organizacji sprawnie zarządzanej, skoncentrowanej na realizacji celów
  • Pracę zgodnie z metydyką LEAN MANAGEMENT
  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o Pracę
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Opiekę mentora
  • Możliwości awansu zawodowego
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wsparcie socjalne (ZFŚS)
  • Inicjatywy dbające o zdrowie

NASZE WARTOŚCI:

  • OTWARTOŚĆ NA PACJENTA
  • EFEKTYWNOŚĆ
  • INNOWACYJNOŚĆ
  • SATYSFAKCJA PRACOWNIKÓW