Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Obrony Narodowej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2179 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 26698

Warunki pracy

Budynek z podjazdem dla wózków inwalidzkich. Wewnątrz budynku: winda towarowa, drzwi przeciwpożarowe, bardzo ograniczona możliwość poruszania się na wózkach inwalidzkich-konieczna asysta innego pracownika. Nie występują uciążliwe/ szkodliwe/ niebezpieczne warunki pracy. Permanentna obsługa klientów zewnętrznych.

Zakres zadań

  • Zapewnienie właściwych warunków pracy dyrektora, w tym: prowadzenie kalendarza pracy i przedsięwzięć służbowych (umawianie, dokonywanie zmian terminów lub odwoływanie wcześniej zaplanowanych spotkań i wizyt), wykonywanie połączeń telefonicznych, przyjmowanie interesantów, organizacja odpraw, narad i spotkań, w tym przygotowywanie notatek i podsumowań po spotkaniach, przygotowywanie pomieszczeń, w których odbywają się odprawy, narady i inne spotkania, wyposażanie uczestników ww. przedsięwzięć w niezbędne materiały w celu zapewnienia sprawnego przebiegu tych spotkań.
  • Obsługa korespondencji kierowanej do dyrektora, w tym monitorowanie jej przepływu w elektronicznym systemie obiegu dokumentów, a także monitorowanie stanu realizacji pism i spraw.
  • Przygotowywanie poleceń wyjazdów służbowych oraz rozliczanie delegacji służbowych dyrektora.
  • Prowadzenie i rozliczanie dokumentów finansowych związanych z realizacją wydatków okolicznościowych i reprezentacyjnych dyrektora oraz dokonywanie zakupów na te cele w ramach przydzielonego limitu środków finansowych.
  • Opracowywanie materiałów informacyjnych na potrzeby dyrektora. Prowadzenie bazy informacji dotyczących urzędów, firm, instytucji (krajowych i zagranicznych), numerów telefonów oraz adresów e-mail.
  • Przekazywanie komunikatów, poleceń i ustaleń organizacyjnych pracownikom i żołnierzom zawodowym.
  • Prowadzenie bazy danych o nieobecności pracowników i żołnierzy zawodowych w celu zapewnienia aktualnej informacji o urlopach, podróżach służbowych i innych przyczynach nieobecności.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Do 1 roku doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą sekretariatu lub obsługą klientów lub na stanowisku asystenckim
  • Poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli "poufne" lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, umożliwiającego uzyskanie poświadczenia bezpieczeństwa o klauzuli "poufne"
  • Znajomość: ustawy o urzędzie Ministra Obrony Narodowej, ustawy o ochronie informacji niejawnych, ustawy o ochronie danych osobowych, protokołu dyplomatycznego i zasad savoir vivre'u, struktury organizacyjnej MON
  • Umiejętność: organizacji pracy własnej, współpracy z innymi, dążenia do rezultatu, poszukiwania rozwiązań, komunikacji w tym komunikacji pisemnej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe