Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Główny Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1926 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 41208

Warunki pracy

praca biurowa przy komputerze powyżej 4 godz. dziennie; służbowe wyjazdy krajowe i zagraniczne

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
Stanowisko pracy zorganizowane w pomieszczeniu biurowym wyposażonym w instalację klimatyzacyjną. Narzędzia i materiały pracy: komputer, urządzenia biurowe (drukarka, kserokopiarka, skaner, niszczarka i inne urządzenia biurowe).

Budynek posiada windę osobową do transportu pionowego, nie posiada podjazdów dla osób niepełnosprawnych, ale jest wyposażony w transporter gąsiennicowy typu T09 "ROBY" służący do transportu po schodach wejściowych do budynku osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Pomieszczenia pracy GIF mieszczą się na parterze oraz I i III piętrze budynku.

Zakres zadań

  • Zapewnienie profesjonalnej reprezentacji Urzędu na międzynarodowych spotkaniach grup roboczych, kół eksperckich, zespołów tematycznych, poprzez prowadzenie procesu przygotowania zgłoszeń (również w języku angielskim).
  • Zapewnienie koordynacji wyjazdów zagranicznych pracowników Inspektoratu zgodnie z obowiązującymi zarządzeniami wewnętrznymi oraz umowami, w tym prowadzenie rejestru wyjazdów.
  • Organizowanie spotkań i wizyt zagranicznych w Urzędzie, w tym koordynowanie sprawnego przebiegu spotkań/szkoleń z gośćmi/ekspertami zagranicznymi.
  • Przygotowywanie opracowań zbiorczych z w zakresie współpracy międzynarodowej Urzędu, w szczególności takich jak zestawienie wszystkich wyjazdów zagranicznych, zestawienie terminowości składania sprawozdań z wyjazdów.
  • Zapewnienie zewnętrznej obsługi tłumaczeniowej na potrzeby GIF, w szczególności poprzez przeprowadzanie postępowania na udzielenie zamówienia publicznego na kompleksową obsługę tłumaczeniową, nadzór nad realizacją zawartej umowy.
  • Aktualizowanie baz danych organizacji międzynarodowych w zakresie dostępności ekspertów Urzędu.
  • Aktualizowanie informacji na stronie internetowej Urzędu w zakresie współpracy międzynarodowej.
  • Udział w spotkaniach międzynarodowych grup roboczych w sprawach właściwych dla inspekcji farmaceutycznej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego powyżej 1 roku w organizacji konferencji, spotkań międzynarodowych oraz podróży zagranicznych
  • Znajomość ustawy - Prawo farmaceutyczne
  • Znajomość organizacji międzynarodowych realizujących zadania z zakresu inspekcji farmaceutycznej oraz nadzoru nad rynkiem produktów leczniczych
  • Znajomość struktury organizacyjnej i zadań Urzędu
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność