Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1267 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 70394

Warunki pracy

lub https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/informacja-dla-osob-z-niepelnosprawnosciami

Zakres zadań

  • Zarządza projektami, m.in. doprecyzowuje zakres projektu, opracowuje, kontroluje i rozlicza budżet projektu, identyfikuje problemy i ryzyka oraz monitoruje stan przygotowania i realizacji projektów
  • Prowadzi obsługę i ewidencje finansowo-księgową
  • Wspiera utrzymanie systemów IT, m.in. prowadzi szkolenia i wspiera użytkowników, obsługuje błędy i nieprawidłowości systemu, administruje aplikacją
  • Prowadzi obsługę w zakresie obowiązków sprawozdawczych i informacyjnych
  • Organizuje i zarządza systemem wsparcia dla projektów
  • Uczestniczy w ocenie i wyborze projektów

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obsłudze finansowej funduszy UE
  • Wiedza z zakresu wdrażania UE
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność, myślenie analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe