Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Komenda Rejonowa Policji Warszawa II
Warszawa
praca stacjonarna
1060 dni temu
Komendant Rejonowy Policji Warszawa II poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 79627

Warunki pracy

-praca w siedzibie urzędu,

- w razie potrzeby praca w terenie

-kontakt telefoniczny i bezpośredni z petentami,

- naturalne oświetlenie,

-praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy,

-brak podjazdów wewnątrz budynku,

-budynek ogólnie nie jest dostosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim (brak odpowiedniej szerokości drzwi, odpowiednio dostosowanych toalet

Zakres zadań

  • obsługa sysytemu informatycznego "MIESZK"
  • prowadzenie i aktualizacja kartoteki mieszkaniowej
  • przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych w celu ustalenia uprawnień do równoważnika pieniężnego za brak/remont lokalu mieszkalnego
  • przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych w celu ustalenia nienależnie pobranego równoważnika pieniężnego za brak/remont lokalu mieszkalnego oraz prowadzenie postępowań w tym zakresie
  • przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych w sprawach przydziału i opróżniania lokali mieszkalnych
  • przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych w celu przyznania/odmowy pomocy finansowej na uzyskanie lokalu mieszkalnego
  • przyjmowanie i ewidencjonowanie wniosków o przydział/przekazanie zajmowanego lokalu mieszkalnego
  • przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych w sprawach o eksmisję oraz przeprowadzanie eksmisji z lokalu mieszkalnego zajmowanego bez tytułu prawnego

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • znajomość ustawy o Policji z dn. 6.04.1990 r. (Dz. U. z 2020 r. poz.360 ze zm.) w zakresie mieszkań funkcjonariuszy Policji (rozdział 8)
  • znajomość pracy na komputerze i aplikacji komputerowych
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność organizacji pracy wlasnej,
  • łatwość komunikacji
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązkow
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub zgoda na postępowanie sprawdzające
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • przeszkolenie z zakresu gospodarki mieszkaniowej funkcjonariuszy Policji
  • znajomość ustawy z dn. 17.06.1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz. U. z 2020 r., poz. 1427 ze zm.)