Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
584 dni temu
Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 106600

Warunki pracy

Komenda Główna PSP przy ul. Podchorążych 38 w Warszawie na terenie kompleksu administracyjno-koszarowego, teren chroniony. Urząd usytuowany w dwóch budynkach. Jeden z nich dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, drugi zawiera bariery architektoniczne: brak podjazdu, ruchomej platformy do transportu wózka, windy, pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Proponowana praca w budynku administracyjno-biurowym w obiekcie nieprzystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Stanowiska pracy wyposażone w sprzęt komputerowy i telefony. Praca administracyjno-biurowa w systemie codziennym, powyżej 4 godzin dziennie przy komputerze. Krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe. Nietypowe godziny pracy podczas wyjazdów służbowych, przyjęć delegacji zagranicznych oraz w okresie bezpośrednio poprzedzającym organizowane wydarzenia.

Zakres zadań

  • przygotowuje organizacyjnie służbowe wyjazdy Komendanta Głównego PSP, jego zastępców i innych osób delegowanych przez Komendanta Głównego PSP oraz przyjęcia delegacji zagranicznych,
  • monitoruje realizację przedsięwzięć o charakterze międzynarodowym z udziałem jednostek organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej,
  • sporządza bieżące i okresowe analizy, plany, informacje, rekomendacje i sprawozdania z zakresu współpracy PSP z partnerami zagranicznymi dla kierownictwa, innych komórek organizacyjnych KG PSP,
  • przygotowuje dokumentację dotyczącą postępowań publicznych na usługę rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych na zagraniczne przewozy pasażerskie dla osób delegowanych za granicę przez Komendanta Głównego PSP,
  • uczestniczy w organizacji i przeprowadzaniu międzynarodowych przedsięwzięć w kraju i za granicą,
  • wykonuje lub zapewnia tłumaczenia pisemne i ustne na potrzeby kierownictwa KG PSP,
  • prowadzi anglojęzyczną stronę internetową www.gov.pl/web/kgpsp.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym,
  • kompetencje miękkie (komunikatywność, umiejętność argumentowania, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętności redakcyjne i translatorskie),
  • biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office lub równoważnego,
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej, Państwowej Straży Pożarnej i ochronie przeciwpożarowej,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość innego języka obcego na poziomie dobrym
  • wiedza z zakresu funkcjonowania administracji publicznej